Персонал

Деканат

деканБІЛАНЮК Володимир Івановичдекан
заступник деканаБЕЗРУЧКО Любомир Степановичзаступник декана
заступник деканаКОТИК Любов Іванівназаступник декана
заступник деканаТИХАНОВИЧ Євген Євгенійовичзаступник декана

Кафедра географії України

завідувачЛОЗИНСЬКИЙ Роман Мар'яновичзавідувач
професорДНІСТРЯНСЬКИЙ Мирослав Степановичпрофесор
доцентБАЙЦАР Андрій Любомировичдоцент
доцентЗУБИК Андрій Ігоровичдоцент
доцентЛАБІНСЬКА Галина Миколаївнадоцент
доцентЛАВРУК Марія Миколаївнадоцент
доцентСКЛЯРСЬКА Оксана Ігорівнадоцент
доцентСТЕЦЮК Оксана Василівнадоцент
старший лаборантВУЖИНСЬКА Галина Володимирівнастарший лаборант
старший лаборант, аспірант (сумісник)МОРГАЦЬКИЙ Владислав Миколайовичстарший лаборант, аспірант (сумісник)
аспірантДОРОЩУК Олена-Марія Юріївнааспірант
аспірантКОРНІЙЧУК Дмитро Володимировичаспірант

Кафедра геоморфології та палеогеографії

в.о. завідувача кафедриДУБІС Лідія Францівнав.о. завідувача кафедри
професорБОГУЦЬКИЙ Андрій Боніфатійовичпрофесор
професорКРАВЧУК Ярослав Софроновичпрофесор
доцентБАЙРАК Галина Ростиславівнадоцент
доцентБРУСАК Віталій Пилиповичдоцент
доцентГНАТЮК Роман Михайловичдоцент
доцентГОРІШНИЙ Павло Михайловичдоцент
доцентДМИТРУК Роман Ярославовичдоцент
доцентІВАНИК Мирослав Богдановичдоцент
доцентКОЛТУН Оксана Володимирівнадоцент
доцентТОМЕНЮК Олена Михайлівнадоцент
доцентЯЦИШИН Андрій Михайловичдоцент
інженер 1 категорії (сумісник)ОБЛОГІНА Ольга Миколаївнаінженер 1 категорії (сумісник)
аспірантГАЛАЙКО Марія Богданівнааспірант
аспірант, інженер (сумісник)ЗАГРІЙЧУК Володимир Федоровичаспірант, інженер (сумісник)
аспірантМИСАК Максим Петровичаспірант
аспірантПАНІВ Оксана Русланівнааспірант
аспірантРИБАК Назар Богдановичаспірант
аспірантШЕВЦОВА Анастасія Андріївнааспірант

Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів

завідувачПОЗНЯК Степан Павловичзавідувач
професорГАСЬКЕВИЧ Володимир Георгійовичпрофесор
професорКИРИЛЬЧУК Андрій Андрійовичпрофесор
професорПАНЬКІВ Зіновій Павловичпрофесор
доцентБОНІШКО Оксана Станіславівнадоцент
доцентІВАНЮК Галина Станіславівнадоцент
доцентМАЗНИК-ЛІЩИНСЬКА Лілія Василівнадоцент
доцентНАКОНЕЧНИЙ Юрій Ігоровичдоцент
доцентПАПІШ Ігор Ярославовичдоцент
доцентТЕЛЕГУЗ Олексій Гнатовичдоцент
доцентЯМЕЛИНЕЦЬ Тарас Степановичдоцент
інженер 1 категоріїБОЛЮХ Євгенія Василівнаінженер 1 категорії
аспірантВІТВІЦЬКИЙ Ярослав Йосиповичаспірант
аспірантКАЛИНИЧ Олена Романівнааспірант
аспірантМАЛИК Роман Георгійовичаспірант
аспірантМАЛИК Степан Зіновійовичаспірант
аспірантЯВОРСЬКА Андріана Михайлівнааспірант

Кафедра економічної і соціальної географії

завідувачШАБЛІЙ Олег Івановичзавідувач
професорРОВЕНЧАК Іван Іллічпрофесор
доцентВЛАХ Мирослава Романівнадоцент
доцентГРИЦЕВИЧ Володимир Степановичдоцент
доцентГУДЗЕЛЯК Ірина Іванівнадоцент
доцентІВАХ Ярослав Євгеновичдоцент
доцентКНИШ Мирослава Михайлівнадоцент
доцентКУЗИК Степан Петровичдоцент
доцентМАМЧУР Ольга Ігорівнадоцент
асистентВАНДА Ірина Володимирівнаасистент
асистент (сумісник)КОТИК Любов Іванівнаасистент (сумісник)
старший лаборантТИМЧУК Орислава Іванівнастарший лаборант
аспірантДНІСТРЯНСЬКА Ірина Мирославівнааспірант
аспірантКАЧМАРИК Злата Романівнааспірант

Кафедра конструктивної географії і картографії

завідувачІВАНОВ Євген Анатолійовичзавідувач
доцентАНДРЕЙЧУК Юрій Михайловичдоцент
доцентВОЙТКІВ Петро Степановичдоцент
доцентКРАВЦІВ Степан Степановичдоцент
доцентКРИЧЕВСЬКА Діана Анатоліївнадоцент
доцентКУРГАНЕВИЧ Людмила Петрівнадоцент
доцентМИХНОВИЧ Андрій Васильовичдоцент
доцентМКРТЧЯН Олександр Сергійовичдоцент
доцентПЕТРОВСЬКА Мирослава Андріївнадоцент
доцентПИЛИПОВИЧ Ольга Василівнадоцент
інженер 2 категоріїБУХТА Ірина Олегівнаінженер 2 категорії
інженерКОБЕЛЬКА Михайло Володимировичінженер

Кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи

завідувачРОЖКО Ігор Михайловичзавідувач
професорКУКУРУДЗА Семен Іллічпрофесор
професорНАЗАРУК Микола Миколайовичпрофесор
доцентБЛАЖКО Наталія Богданівнадоцент
доцентКІПТАЧ Федір Ясоновичдоцент
доцентКОЙНОВА Ірина Богданівнадоцент
доцентПЕРХАЧ Оксана Романівнадоцент
доцентСЕНЧИНА Богдана Володимирівнадоцент
доцентТЕЛІШ Павло Степановичдоцент
старший лаборант, аспірант (сумісник)ГАЛЯНТА Лідія Андріївнастарший лаборант, аспірант (сумісник)
старший лаборантКРУК Дарія Євгенівнастарший лаборант
аспірантШТОЙКО Регіна Ігорівнааспірант

Кафедра туризму

завідувачМАЛЬСЬКА Марта Пилипівназавідувач
професорКРАВЦІВ Василь Степановичпрофесор
професорШУЛЬЦ Світлана Леонідівнапрофесор
доцентБЕЗРУЧКО Любомир Степановичдоцент
доцентБІЛОУС Софія Василівнадоцент
доцентБОРДУН Ореста Юріївнадоцент
доцентГАМКАЛО Михайло Зеноновичдоцент
доцентЖУК Ірина Зеновіївнадоцент
доцентКАДНІЧАНСЬКИЙ Дмитро Анатолійовичдоцент
доцентКІЗИМА Вікторія Любомирівнадоцент
доцентКЛАПЧУК Михайло Володимировичдоцент
доцентКРАСЬКО Анна Богданівнадоцент
доцентМАНДЮК Назарій Любомировичдоцент
доцентМАНЬКО Андрій Михайловичдоцент
доцентМАСЮК Юлія Олегівнадоцент
доцентМОНАСТИРСЬКИЙ Володимир Романовичдоцент
доцентПАНДЯК Ігор Григоровичдоцент
доцентПАНЬКІВ Наталія Мирославівнадоцент
доцентПУРСЬКА Ірина Степанівнадоцент
доцентРОМАНІВ Павло Володимировичдоцент
доцентСТЕЦЬКИЙ Василь Володимировичдоцент
доцентФІЛЬ Марія Іванівнадоцент
старший викладачБЛАГОДИР Світлана Феодосіївнастарший викладач
старший викладачЗІНЬКО Юрій Володимировичстарший викладач
асистентБІЛАНЮК Ольга Петрівнаасистент
асистентГАНИЧ Наталія Михайлівнаасистент
асистентГАТАЛЯК Оксана Миколаївнаасистент
асистентЖУК Юрій Ігоровичасистент
асистент (сумісник)ЗАВАДОВСЬКИЙ Тарас Богдановичасистент (сумісник)
асистент (сумісник)ЛЕМЕГА Надія Михайлівнаасистент (сумісник)
асистентЯРМОЛОВИЧ В’ячеслав Володимировичасистент
старший лаборантЖУК (ЛЕСИК) Ірина Йосипівнастарший лаборант
старший лаборантПШИК Олеся Миколаївнастарший лаборант
лаборантГНАТІВ Наталія Миколаївналаборант
аспірантМатічин Юрійаспірант

Кафедра фізичної географії

в.о. завідувача кафедриКРУГЛОВ Іван Станіславовичв.о. завідувача кафедри
доцент (сумісник)БІЛАНЮК Володимир Івановичдоцент (сумісник)
доцентКОСТІВ Людмила Ярославівнадоцент
доцентМАТВІЇВ Володимир Павловичдоцент
доцентСМАЛІЙЧУК Анатолій Дмитровичдоцент
доцентТИХАНОВИЧ Євген Євгенійовичдоцент
доцентШУБЕР Павло Михайловичдоцент
доцентШУШНЯК Володимир Миколайовичдоцент
доцентЯВОРСЬКИЙ Богдан Ігоровичдоцент
асистентБУРЯНИК Олеся Олексіївнаасистент
лаборантМИХАЛЬЧУК Наталіялаборант
аспірантІВАНОВИЧ Богдан Васильовичаспірант
аспірантСИДОРУК Олена Андріївнааспірант
аспірантШАНДРА Юрій Ярославовичаспірант

Лабораторія ландшафтного моніторингу

завідувачГНАТЯК Ігор Степановичзавідувач
інженер 2 категоріїПРОДАНЮК Олег Юрійовичінженер 2 категорії

Лабораторія методики навчання географії та економіки в загальноосвітній школі

Навчальна лабораторія "Аналізу ґрунтів і природних вод"

завідувачЄФІМЧУК Наталія Миколаївназавідувач
інженер 1 категоріїГНАТИШИН Галина Богданівнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїСЕМАЩУК Роман Богдановичінженер 1 категорії

Навчальна лабораторія "Геоінформаційних технологій і ландшафтного планування"

Навчальна лабораторія "Геоінформаційного моделювання і картографування"

Навчальна лабораторія "Готельної та ресторанної справи"

старший лаборант (сумісник)ЖУК (ЛЕСИК) Ірина Йосипівнастарший лаборант (сумісник)

Навчальна лабораторія "Екологічної експертизи"

завідувачЗЮЗІН Святослав Юрійовичзавідувач
старший лаборантКРУК Любов Данилівнастарший лаборант

Навчальна лабораторія "Комплексного атласного картографування"

завідувачХОМИНЕЦЬ Марія Михайлівназавідувач
інженер 1 категоріїПЕЛЕХ Марія Григорівнаінженер 1 категорії
інженерСКАБАРА Наталія Богданівнаінженер

Навчальна лабораторія "Ландшафтних досліджень"

Навчальна лабораторія "Тематичного картографування"

Навчально-виробнича лабораторія “Навчальна туристична агенція”

Розтоцький ландшафтно-геофізичний стаціонар

завідувач (сумісник)ЯВОРСЬКИЙ Богдан Ігоровичзавідувач (сумісник)
інженер 1 категоріїБАБИЧ Олег Богдановичінженер 1 категорії
технік 1 категоріїЧАЛИК Василь Івановичтехнік 1 категорії
старший лаборантПРИТУЛА Ірина Михайлівнастарший лаборант
лаборантРОДИЧ Оксана Ярославівналаборант