Персонал

Деканат

деканБІЛАНЮК Володимир Івановичдекан
заступник деканаБЕЗРУЧКО Любомир Степановичзаступник декана
заступник деканаКОТИК Любов Іванівназаступник декана
заступник деканаТИХАНОВИЧ Євген Євгенійовичзаступник декана

Секретаріат деканату

методист 1 категоріїЖУК Ігор Івановичметодист 1 категорії

Кафедра географії України

завідувачЛОЗИНСЬКИЙ Роман Мар'яновичзавідувач
професорДНІСТРЯНСЬКИЙ Мирослав Степановичпрофесор
доцентБАЙЦАР Андрій Любомировичдоцент
доцентЗУБИК Андрій Ігоровичдоцент
доцентЛАБІНСЬКА Галина Миколаївнадоцент
доцентЛАВРУК Марія Миколаївнадоцент
доцентСКЛЯРСЬКА Оксана Ігорівнадоцент
доцентСТЕЦЮК Оксана Василівнадоцент
інженерЛОЗИНСЬКИЙ Роман Михайловичінженер
старший лаборантВУЖИНСЬКА Галина Володимирівнастарший лаборант
старший лаборант, аспірант (сумісник)МОРГАЦЬКИЙ Владислав Миколайовичстарший лаборант, аспірант (сумісник)
аспірантДОРОЩУК Олена-Марія Юріївнааспірант
аспірантКОРНІЙЧУК Дмитро Володимировичаспірант

Кафедра геоморфології i палеогеографії

в.о. завідувача кафедриДУБІС Лідія Францівнав.о. завідувача кафедри
професорБОГУЦЬКИЙ Андрій Боніфатійовичпрофесор
професорКРАВЧУК Ярослав Софроновичпрофесор
доцентБАЙРАК Галина Ростиславівнадоцент
доцентБРУСАК Віталій Пилиповичдоцент
доцентГНАТЮК Роман Михайловичдоцент
доцентГОРІШНИЙ Павло Михайловичдоцент
доцентДМИТРУК Роман Ярославовичдоцент
доцентКОЛТУН Оксана Володимирівнадоцент
доцентТОМЕНЮК Олена Михайлівнадоцент
доцентЯЦИШИН Андрій Михайловичдоцент
інженер 1 категорії (сумісник)ОБЛОГІНА Ольга Миколаївнаінженер 1 категорії (сумісник)
аспірантВЕСЕЛОВСЬКА Соломія Павлівнааспірант
аспірантГАЛАЙКО Марія Богданівнааспірант
аспірантЗАГРІЙЧУК Володимир Федоровичаспірант
аспірантМИСАК Максим Петровичаспірант
аспірантОБЛОГІНА Юлія Олександрівнааспірант
аспірантПАНІВ Оксана Русланівнааспірант
аспірантРИБАК Назар Богдановичаспірант
аспірантСАПСА Іван Степановичаспірант
аспірантШЕВЦОВА Анастасія Андріївнааспірант

Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій

в.о. завідувача кафедриПАНДЯК Ігор Григоровичв.о. завідувача кафедри
професорБОМБА Мирослав Ярославовичпрофесор
доцентБІЛЕЦЬКИЙ Мирослав Івановичдоцент
доцентВІВЧАРУК Ольга Миколаївнадоцент
доцентКУШНІРУК Галина Володимирівнадоцент
доцентМАЙКОВА Світлана Віталіївнадоцент
доцентМАСЛІЙЧУК Ольга Богданівнадоцент
доцентПЕТЛІН Ірина Володимирівнадоцент
доцентРУТИНСЬКИЙ Михайло Йосиповичдоцент
доцентУДУД Іванна Романівнадоцент
доцентЦИМБАЛА Ольга Стефанівнадоцент
доцентШАХ Андрій Євгеновичдоцент
старший викладачМАКСИМЕЦЬ Олександра Богданівнастарший викладач
асистентДОРОШ Юлія Степанівнаасистент
асистентЧАЙКА Ірина Мирославівнаасистент
лаборантМАКОГІН Ганна Василівналаборант
лаборантОСТРОВСЬКА Галина Василівналаборант

Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів

в.о. завідувача кафедриПАНЬКІВ Зіновій Павловичв.о. завідувача кафедри
професорГАСЬКЕВИЧ Володимир Георгійовичпрофесор
професорКИРИЛЬЧУК Андрій Андрійовичпрофесор
професорПОЗНЯК Степан Павловичпрофесор
доцентБОНІШКО Оксана Станіславівнадоцент
доцентІВАНЮК Галина Станіславівнадоцент
доцентМАЗНИК-ЛІЩИНСЬКА Лілія Василівнадоцент
доцентНАКОНЕЧНИЙ Юрій Ігоровичдоцент
доцентПАПІШ Ігор Ярославовичдоцент
доцентТЕЛЕГУЗ Олексій Гнатовичдоцент
доцентЯМЕЛИНЕЦЬ Тарас Степановичдоцент
асистентВІТВІЦЬКИЙ Ярослав Йосиповичасистент
інженер 1 категоріїБОЛЮХ Євгенія Василівнаінженер 1 категорії
аспірантБОРИС Ярослав Ярославовичаспірант
аспірантКАЛИНИЧ Олена Романівнааспірант
аспірантМАЛИК Роман Георгійовичаспірант
аспірантМАЛИК Степан Зіновійовичаспірант
аспірантЯВОРСЬКА Андріана Михайлівнааспірант

Кафедра економічної і соціальної географії

завідувачШАБЛІЙ Олег Івановичзавідувач
професорРОВЕНЧАК Іван Іллічпрофесор
доцентВЛАХ Мирослава Романівнадоцент
доцентГРИЦЕВИЧ Володимир Степановичдоцент
доцентГУДЗЕЛЯК Ірина Іванівнадоцент
доцентІВАХ Ярослав Євгеновичдоцент
доцентКНИШ Мирослава Михайлівнадоцент
доцентКУЗИК Степан Петровичдоцент
доцентМАМЧУР Ольга Ігорівнадоцент
асистентВАНДА Ірина Володимирівнаасистент
асистентКОТИК Любов Іванівнаасистент
старший лаборант, аспірант (сумісник)БОРСУК Юрій Володимировичстарший лаборант, аспірант (сумісник)
старший лаборантТИМЧУК Орислава Іванівнастарший лаборант
аспірантКАЧМАРИК Злата Романівнааспірант

Кафедра конструктивної географії і картографії

завідувачІВАНОВ Євген Анатолійовичзавідувач
доцентАНДРЕЙЧУК Юрій Михайловичдоцент
доцентВОЙТКІВ Петро Степановичдоцент
доцентКРАВЦІВ Степан Степановичдоцент
доцентКРИЧЕВСЬКА Діана Анатоліївнадоцент
доцентКУРГАНЕВИЧ Людмила Петрівнадоцент
доцентМИХНОВИЧ Андрій Васильовичдоцент
доцентМКРТЧЯН Олександр Сергійовичдоцент
доцентПЕТРОВСЬКА Мирослава Андріївнадоцент
доцентПИЛИПОВИЧ Ольга Василівнадоцент
інженер 2 категоріїБУХТА Ірина Олегівнаінженер 2 категорії
інженерКОБЕЛЬКА Михайло Володимировичінженер

Кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи

завідувачРОЖКО Ігор Михайловичзавідувач
професорКУКУРУДЗА Семен Іллічпрофесор
професорНАЗАРУК Микола Миколайовичпрофесор
доцентБЛАЖКО Наталія Богданівнадоцент
доцентКОЙНОВА Ірина Богданівнадоцент
доцентПЕРХАЧ Оксана Романівнадоцент
доцентСЕНЧИНА Богдана Володимирівнадоцент
доцентТЕЛІШ Павло Степановичдоцент
старший лаборант, аспірант (сумісник)ГАЛЯНТА Лідія Андріївнастарший лаборант, аспірант (сумісник)
старший лаборантКРУК Дарія Євгенівнастарший лаборант
аспірантШТОЙКО Регіна Ігорівнааспірант

Кафедра туризму

завідувачМАЛЬСЬКА Марта Пилипівназавідувач
професорШУЛЬЦ Світлана Леонідівнапрофесор
доцентБЕЗРУЧКО Любомир Степановичдоцент
доцентБІЛОУС Софія Василівнадоцент
доцентБОРДУН Ореста Юріївнадоцент
доцентГАМКАЛО Михайло Зеноновичдоцент
доцентІВАНИК Мирослав Богдановичдоцент
доцентКАДНІЧАНСЬКИЙ Дмитро Анатолійовичдоцент
доцентКІЗИМА Вікторія Любомирівнадоцент
доцентКРАСЬКО Анна Богданівнадоцент
доцентМАНДЮК Назарій Любомировичдоцент
доцентМАНЬКО Андрій Михайловичдоцент
доцентМАСЮК Юлія Олегівнадоцент
доцентМОНАСТИРСЬКИЙ Володимир Романовичдоцент
доцентМУНКАЧІЙ Ірина Зеновіївнадоцент
доцентПАНЬКІВ Наталія Мирославівнадоцент
доцентПУРСЬКА Ірина Степанівнадоцент
доцентРОМАНІВ Павло Володимировичдоцент
доцентСТЕЦЬКИЙ Василь Володимировичдоцент
доцентФІЛЬ Марія Іванівнадоцент
старший викладачБЛАГОДИР Світлана Феодосіївнастарший викладач
старший викладачЗІНЬКО Юрій Володимировичстарший викладач
асистентБІЛАНЮК Ольга Петрівнаасистент
асистентБРИГІЛЕВИЧ Галина Михайлівнаасистент
асистентГАНИЧ Наталія Михайлівнаасистент
асистентГАТАЛЯК Оксана Миколаївнаасистент
асистентГРИЦИШИН Анна Тарасівнаасистент
асистентЖУК Юрій Ігоровичасистент
асистент (сумісник)ЗАВАДОВСЬКИЙ Тарас Богдановичасистент (сумісник)
асистент (сумісник)ЛЕМЕГА Надія Михайлівнаасистент (сумісник)
асистентМАЛЮГА Ліна Анатоліївнаасистент
асистентЯРМОЛОВИЧ В’ячеслав Володимировичасистент
старший лаборантЖУК (ЛЕСИК) Ірина Йосипівнастарший лаборант
старший лаборантПШИК Олеся Миколаївнастарший лаборант
лаборантГНАТІВ Наталія Миколаївналаборант

Кафедра фізичної географії

завідувачКРУГЛОВ Іван Станіславовичзавідувач
доцент (сумісник)БІЛАНЮК Володимир Івановичдоцент (сумісник)
доцентЕЛБАКІДЗЕ Маріне Мухтарівнадоцент
доцентКОСТІВ Людмила Ярославівнадоцент
доцентМАТВІЇВ Володимир Павловичдоцент
доцентСМАЛІЙЧУК Анатолій Дмитровичдоцент
доцентТИХАНОВИЧ Євген Євгенійовичдоцент
доцентШУБЕР Павло Михайловичдоцент
доцентШУШНЯК Володимир Миколайовичдоцент
доцентЯВОРСЬКИЙ Богдан Ігоровичдоцент
асистентБУРЯНИК Олеся Олексіївнаасистент
лаборантМИХАЛЬЧУК Наталіялаборант
аспірантІВАНОВИЧ Богдан Васильовичаспірант
аспірантСИДОРУК Олена Андріївнааспірант
аспірантШАНДРА Юрій Ярославовичаспірант

Лабораторія аналізу ґрунтів і природних вод

завідувачЄФІМЧУК Наталія Миколаївназавідувач
інженер 1 категоріїГНАТИШИН Галина Богданівнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїСЕМАЩУК Роман Богдановичінженер 1 категорії

Лабораторія атласного і тематичного картографування

завідувачХОМИНЕЦЬ Марія Михайлівназавідувач
інженер 1 категоріїПЕЛЕХ Марія Григорівнаінженер 1 категорії
інженерСКАБАРА Наталія Богданівнаінженер
інженерШЕВЧУК Оксана Михайлівнаінженер

Лабораторія безпеки ландшафту

завідувачЗЮЗІН Святослав Юрійовичзавідувач
старший лаборантКРУК Любов Данилівнастарший лаборант

Лабораторія геоінформаційних технологій і ландшафтного планування

Лабораторія геоінформаційного моделювання і картографування

Лабораторія готельної та ресторанної справи

старший лаборант (сумісник)ЖУК (ЛЕСИК) Ірина Йосипівнастарший лаборант (сумісник)

Лабораторія ландшафтного моніторингу

завідувачГНАТЯК Ігор Степановичзавідувач
інженер 2 категоріїПРОДАНЮК Олег Юрійовичінженер 2 категорії

Лабораторія методики навчання географії та економіки в загальноосвітній школі

Лабораторія харчових технологій та ресторанного обслуговування

Навчально-виробнича лабораторія “Навчальна туристична агенція”

Розтоцький ландшафтно-геофізичний стаціонар

завідувач (сумісник)ЯВОРСЬКИЙ Богдан Ігоровичзавідувач (сумісник)
інженер 1 категоріїБАБИЧ Олег Богдановичінженер 1 категорії
технік 1 категоріїЧАЛИК Василь Івановичтехнік 1 категорії
старший лаборантПРИТУЛА Ірина Михайлівнастарший лаборант