Койнова Ірина Богданівна

Посада: доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-58-08

Електронна пошта: Iryna.Koynova@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • Антропогенний вплив і трансформація геосистем;
  • збалансований розвиток територій;
  • екологічний менеджмент;
  • раціональне природокористування;
  • екологічна культура і освіта;
  • поводження з відходами.

Курси

Вибрані публікації

Більше 120 публікацій серед них

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилась 30 січня 1971 р. у м. Львові. У 1988 р.  закінчила СШ № 21 м. Львова. За перемоги у конкурсах Малої Академії Наук при Львівському національному університеті імені Івана Франка у 1988 р. стала дійсним членом МАН з географії. У цьому ж році стала студенткою першого курсу географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка. У 1993 р. закінчила навчання на кафедрі раціонального використання природних ресурсів і охорони природи та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю “Географ. Викладач”. Після закінчення університету працювала інженером на випусковій кафедрі. Протягом 1995-1998 років навчалась в аспірантурі за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів. За відмінне навчання та плідну наукову роботу за час навчання в аспірантурі у 1998 рр. була Соросівським стипендіатом. В 1999 році захистила дисертацію на тему: „Антропогенна трансформація ландшафтних систем західної частини Волинського Полісся” (науковий керівник – проф. С.І.Кукурудза). З 1999 року працює на кафедрі раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету  асистентом, а з 2002 року доцентом цієї ж кафедри. У 2004 Койновій І.Б. присвоєно вчене звання доцента кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи.

Результати наукових досліджень викладені у понад 120 публікаціях фахових та інших видань. Активно працює у науковому плані зі студентами, які неодноразово ставали призерами Всеукраїнських олімпіад та переможцями конкурсів студентських наукових робіт, в тому числі й міжнародних. Проводить екоосвітню роботу серед школярів та студентів: вона є постійним членом журі міських чи обласних екологічних конкурсів серед школярів та обласних змагань по туризму. Один з організаторів та керівників студентського екологічного гуртка при кафедрі РВПР і ОП. З 2011 р. президент громадської екологічної організації «Екопоступ». З 2018 р. – заступник завідувача кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проекти

Учасник міжнародних проектів:

  • Міжнародний науково-дослідний Польсько-Українсько-Білоруський «Euroregion Bug» (1995-1999 рр.);
  • Міжнародний науково-дослідний німецько-український проект за підтримки ЮНЕСКО “Трансформаційні процеси у басейні Верхнього Дністра” (2000-2002 рр.);
  • Міжнародний українсько-польський проект „Сталий розвиток на національному, регіональному і локальному рівнях” в рамках співпраці Люблінського та Львівського університетів (Львів-Люблін, 2009 рр.).
  • „Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові” в рамках програми Добросусідства Польща – Білорусія – Україна INREREG IIIF/TACIS CBC (2009-2010 рр.)
  • Міжнародний проект «Створення комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові на 2013-2017 рр.» (2013 р.).
  • Міжнародний польсько-український проект «Львівська область – регіон сучасного управління комунальними послугами» (2012-1013 рр., Львів-Кошалін).
  • Міжнародний польсько-український проект «Міська експериментальна програма виробництва пелет із зелених відходів у Львові» (2014 р. Львів-Кошалін).
  • Міжнародний польсько-український проект «Виробництво біогазу на очисних спорудах комунальних стоків – підтримка програми міста Львова» (2015 р.).
  • міжнародний проект «Дністер – 1362 км прибутків» експерт з екологічного розвитку туризму (м.Львів, 2019).
  • Експерт з питань поводження з відходами у проекті «Зелене місто – план дій» (GCAP) у місті Львові. Проект здійснений за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та партнерів з Чехії «EMPRESS» та «ENVIROS» (квітень-липень, 2019)

Проходила навчальні тренінги:

  • Міжнародна Польсько-українська молодіжна літня школа «Сталий розвиток малих міст» (1997, керівник – професор Католицького університету в Любліні Стефан Козловський, Республіка Польща, м.Томащув-Любельський);
  • «Тренінг для тренерів» (2008, Україна,  Київ)
  • «Touristische infrastruktur im Naturtourismus Thuringens» (2010, Німеччина, м.Ерфурт)
  • «Stworyenie turzstzcyno-infrmatzcynej infrastrukturzу w mieście Lwowe» (2010, Республіка Польща, м. Люблін)
  • «Використання навчально-методичного комплексу «Зелений пакет» (2013, Україна , Львів)
  • тренінг-воркшоп для виявлення громадських ініціатив та організацій, що працюють у сфері охорони довкілля для підтримки і зміцнення екологічного руху в України в рамках програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні», яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» (березень, 2019)

Стажувалась в університетах  Любліна (1996) і Львова (2001-2013 рр., 2016 р.).

Нагороди

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!