Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_log' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_log ( log_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, log_type varchar(20) NOT NULL DEFAULT '', log_function varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', log_priority int(2) NOT NULL DEFAULT 1, log_date datetime NOT NULL DEFAULT '1000-01-01 00:00:00', log_date_gmt datetime NOT NULL DEFAULT '1000-01-01 00:00:00', log_host varchar(40), log_username varchar(60), log_user bigint(20) UNSIGNED, log_url varchar(255), log_referrer varchar(255), log_data longtext NOT NULL, PRIMARY KEY (log_id), KEY log_type (log_type), KEY log_date_gmt (log_date_gmt) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_lockouts' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_lockouts ( lockout_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, lockout_type varchar(20) NOT NULL, lockout_start datetime NOT NULL, lockout_start_gmt datetime NOT NULL, lockout_expire datetime NOT NULL, lockout_expire_gmt datetime NOT NULL, lockout_host varchar(40), lockout_user bigint(20) UNSIGNED, lockout_username varchar(60), lockout_active int(1) NOT NULL DEFAULT 1, PRIMARY KEY (lockout_id), KEY lockout_expire_gmt (lockout_expire_gmt), KEY lockout_host (lockout_host), KEY lockout_user (lockout_user), KEY lockout_username (lockout_username), KEY lockout_active (lockout_active) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_temp' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_temp ( temp_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, temp_type varchar(20) NOT NULL, temp_date datetime NOT NULL, temp_date_gmt datetime NOT NULL, temp_host varchar(40), temp_user bigint(20) UNSIGNED, temp_username varchar(60), PRIMARY KEY (temp_id), KEY temp_date_gmt (temp_date_gmt), KEY temp_host (temp_host), KEY temp_user (temp_user), KEY temp_username (temp_username) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table './geography/alrm1g31j3_itsec_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
INSERT INTO `alrm1g31j3_itsec_log` (`log_type`, `log_priority`, `log_function`, `log_date`, `log_date_gmt`, `log_host`, `log_username`, `log_user`, `log_url`, `log_referrer`, `log_data`) VALUES ('file_change', 8, 'File Changes Detected', '2017-07-26 09:42:25', '2017-07-26 06:42:25', '', '', '0', '', '', 'a:4:{s:5:\"added\";a:0:{}s:7:\"removed\";a:0:{}s:7:\"changed\";a:0:{}s:6:\"memory\";d:0.14000000000000001;}')

Вітальне слово – Географічний факультет

Вітальне слово

BilanyukВітаю Вас на інтернет-сторінці географічного факультету !

Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка є провідним в Україні науковим і навчально-методичним центром підготовки спеціалістів високого рівня кваліфікації. Офіційно географічна освіта в Університеті започаткована у 1882 р. зі створення Інституту географії, який очолював відомий географ і геоботанік Антоній Реман. У 1945 р. на базі Інституту географії утворений географічний факультет. Становлення географії пов’язане з відомими вченими: С. Рудницьким, Ю. Полянським, Г. Величко, П. Цисем, К. Геренчуком, А. Ващенком та ін.
Сьогодні на географічному факультеті функціонує вісім кафедр, які готують фахівців за напрямами “географія”, “туризм”, “менеджмент” і “екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”. Студенти навчаються на кафедрах: фізичної географії, економічної і соціальної географії, геоморфології і палеогеографії, раціонального використання природних ресурсів і охорони природи, географії України, ґрунтознавства і географії ґрунтів, конструктивної географії і картографії, туризму. На факультеті працюють понад 100 науково-педагогічних працівників, навчаються понад 2000 студентів. Функціонують спеціалізовані вчені ради із захисту докторських і кандидатських дисертації.
Практичні навики студенти отримують у науково-дослідних лабораторіях: ґрунтознавства і екології землекористування; інженерно-географічних, природоохоронних і туристичних досліджень; фізико-хімічних аналізів ґрунтів та навчальних лабораторіях: аналізу ґрунтів і природних вод; геоекологічних інформаційних систем; геоінформаційного моделювання і картографування; геоінформаційних технологій; екологічної експертизи; ландшафтних досліджень; тематичного картографування; ландшафтного моніторингу; навчальній туристичній агенції. Під час навчальних практик, базами яких є стаціонари, розташовані у мальовничих куточках Карпат, Полісся, Розточчя та Передкарпаття, студенти пізнають особливості природи і господарства України.
Співробітники і студенти беруть активну участь у міжнародній науковій і навчальній діяльності. У зарубіжних країнах навчаються аспіранти й студенти, проводяться обмінні практики. На факультеті активно працюють органи студентського самоврядування та студентська профспілка, які традиційно організовують національно-патріотичні, культурно-мистецькі, розважальні заходи та благодійні акції. Випускники факультету працюють в освітянських закладах, науково-дослідних, туристичних, природоохоронних організаціях, органах державного та регіонального управління, комерційних установах.

З повагою,
декан географічного факультету