Студентське життя

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю Львівського університету імені Івана Франка вирішили активісти студентського самоврядування факультету.

Студентський відділ

Сектор студентської підтримки є структурним підрозділом Університету, який забезпечує формування академічних, духовних, патріотичних цінностей студентської спільноти через інформаційно-просвітницьку діяльність. Залучає студентів до творення єдиної корпоративної культури та етики Університету, а також розповсюджує інформацію про студентські олімпіади, конференції, форуми, круглі столи, лекції, дебати та вносить додаткові бали студентів за успіхи студентів у навчанні, науково-дослідній і громадській роботі, за мистецькі та спортивні досягнення.

З метою сприяння у навчальній, творчій та виховній роботі зі студентами відділ співпрацює з органами студентського самоврядування, профспілковою організацією студентів та студентськими організаціями Університету.

З 1 вересня 2021 року Сектор студентської підтримки координує процедури призначення та позбавлення академічних і соціальних стипендій. Проводить інформаційно-роз’яснювальну діяльність щодо стипендіального забезпечення студентів.

Бланки заяв у студентських справах

Оздоровлення

Спортивно-оздоровчий табір “Карпати” розміщений в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочиваючі поселяються в одноповерхові цегляні корпуси – двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі та у чотиримісні дерев’яні будиночки з побутовими умовами загального користування. Для бажаючих активного відпочинку є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс; також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочиваючих організовуються походи, а також виїзні екскурсії до міст Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода.

Тривалість відпочинку – 12 днів з триразовим харчуванням.

Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 200 м від берега Чорного моря.

Проживання у таборі в 2, 3, 4-х місних кімнатах з вигодами (туалет, умивальник, душ, холодильник, ТВ) в одно- та двоповерхових будинках. Їдальня на 350 місць. Медпункт з відповідним медичним обладнанням для надання першої допомоги

На території табору знаходяться: тенісні корти, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД, де чергують рятувальники.

Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”

Черемош: історія і сьогодення

Вже понад 50 років несе свої бурхливі творчі води «Черемош» – народний ансамбль пісні і танцю Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ансамбль є постійним учасником мистецьких заходів, що відбуваються в рідному Університеті, у Львові та інших містах. Щороку в період Різдвяних Свят хор «Черемошу» виступає на фестивалі «Велика Коляда» у Львові, а кожної осені черемошани традиційно вирушають у Рахів на фестиваль «Гуцульська бриндзя».

Сьогодні «Черемошем» керують: диригент хору – Тетяна Когут, балетмейстер – Юрій Різун, керівник оркестру – Оксана Ступак. У репертуарі колективу  – танці та вокально-хореографічні композиції Бойківщини, Закарпаття, Буковини, Гуцульщини, пісні та оркестрові твори в обробках відомих українських композиторів, а також тематичні програми – Різдвяна, Великодня та Шевченківська.

І поетичний зміст, і музика пісень з репертуару «Черемошу» вибудовані на кращих традиціях народної пісенної творчості, про яку український письменник Павло Грабовський писав: “Що за милозвучність та краса, не кажучи вже про класичну простоту та безпосередність, натхненність! Се — джерело, з якого на здоров’я довго ще будуть пити нащадки”.

Нині «Черемош» – це не лише репетиції чи гастролі, а найперш – спосіб життя учасників. Упродовж деятиліть колектив витворив власні непроминальні традиції, що підтримуються і передаються з покоління в покоління. Передусім – це посвята, випуск, урочисті, хвилюючі свята для будь-якого черемошанця незалежно від віку.

Інформація про гуртожиток

Студенти географічного факультету проживають у гуртожитку №3  (вул. Медової Печери, 39).