Довузівська підготовка

Безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту 2022 року

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує цьогорічних випускників шкіл на безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (українська мова, історія України, математика) для вступу на здобуття ОР Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.
Це чудова можливість вдосконалити знання разом із професіоналами, адже курси організовують філологічний, історичний і механіко-математичний факультети Університету на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Для реєстрації потрібно заповнити гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSib_spKYWME9MZ9rmrGnx3PL-gQHYG9hPF0zpF-v6Rjxe3w/viewform

Після введення даних вас буде додано до вайбер-групи.
Якщо виникатимуть запитання – телефонуйте на номер (068) 239 64 42.

Будьмо освіченою нацією. Навчаймося для України !

Інформація про діяльність підготовчих курсів для вступу на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка

У 2012 році шляхом об’єднання Інституту післядипломної освіти та факультету доуніверситетської підготовки утворено Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. У структурі Центру доуніверситетської та сертифікаційної освіти (ЦДСО) є підготовчі курси, відділення педагогічної та сертифікаційної освіти.

З часу створення у 1957 році діяльність підготовчих курсів спрямована на підготовку абітурієнтів до вступу на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка та надання допомоги при виборі майбутньої спеціальності. У зв’язку з цим ЦДСО організовує Дні відкритих дверей на факультетах, в коледжах та Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, провадить профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах, організовує для майбутніх абітурієнтів екскурсії в Університеті тощо. Слухачами підготовчих курсів ЦДСО є учні середніх шкіл, технікумів, ліцеїв, гімназій, а також ті, хто вже має середню освіту. Громадяни України, навчаючись на підготовчих курсах, мають можливість підвищити рівень знань зі шкільних дисциплін та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. ЦДСО організовує також філії підготовчих курсів на базі загальноосвітніх середніх навчальних закладів, які мають укладені угоди про співпрацю з Університетом, у Львівській області та за її межами.

З 2012 року у складі ЦДСО успішно функціонує відділення педагогічної та сертифікаційної освіти, завданням якого є організація і проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх середніх навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, а також організація проведення на базі Інституту із залученням викладачів профільних кафедр Університету навчальних курсів: з вивчення німецької, грецької, англійської, іспанської та польської мов; інформаційних технологій; перепідготовки з питань радіаційної безпеки; підготовки арбітражних керуючих. Це відділення також займається організацією стажування на кафедрах Університету викладачів ВНЗ України ІІІ-IV рівня акредитації.

Документи для зарахування на підготовчі курси

Для зарахування на підготовчі курси потрібно укласти договір і подати:

  • довідку з місця навчання;
  • 2 фотокартки розміром 3×4 см;
  • копію свідоцтва про народження або паспорта;
  • копію квитанції про перерахування оплати за навчання;
  • паспортні дані одного з батьків.

Вартість навчання в залежності від виду курсів коливається в межах від 416 до 1268 грн.

Особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси Університету, для вступу на основі повної загальної середньої освіти до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки при вступі на відповідний напрям Університету додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

(п.9.5 з правил вступу)

Сайт факультету доуніверситетської підготовки:

http://ipodp.lnu.edu.ua/