Новини

У студентів І курсу кафедри туризму спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» завершилася навчальна ознайомча практика по готелях

19.06.2024 | 14:21

Практика тривала протягом 3-16 червня 2024 року під керівництвом доц. Любомира Безручка, доц. Анни Грицишин (ГРТ-11с), ст. викл. Юрія Зінька, ст. викл. Світлани Благодир (ГРТ-12с) та ас. Оксани Гаталяк (ГРТ-13с).
Під час практики викладачі-керівники практики разом зі студентами відвідали з ознайомчою метою такі популярні готелі міста Львова, як Ibis, LH Hotel&SPA, Citadel Inn, Bank Hotel, Atlas Deluxe, Швейцарський, Джем, Супутник, капсульний готель «Constellation 89» .
Адміністратори та менеджери готелів ознайомили студентів з особливостями діяльності та функціонування закладів в умовах в...

Читати »

Розпочався польовий період ґрунтового розділу навчальної практики студентів І курсу групи ГРН-11с (ОП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель»)

18.06.2024 | 06:55

17.06.2024 розпочався польовий період ґрунтового розділу навчальної практики студентів І курсу групи ГРН-11с географічного факультету спеціальності «Науки про Землю», які навчаються на ОП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель».
Дослідження чорноземів опідзолених (попелястих) проведено в околицях смт. Сокільники у межах Львівського плато.
Незважаючи на доволі мінливі погодні умови та складність діагностики морфологічної будови генетичного профілю досліджуваного ґрунту, майбутні ґрунтознавці та експерти з оцінки земель успішно впоралися з поставленим завданням, що дозволило абсолютно точно визначити його класифікаційну приналежність.
Отож панове, на світлині розрізу будова...

Читати »

Інформація про семінар “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат та прилеглих територій”

18.06.2024 | 06:25

12-15 вересня 2024 р. відбудеться 14 науково-практичний семінар за міжнародної участі “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат та прилеглих територій”, присвяченому пам’яті Заслуженого професора університету Ярослава Кравчука.
Семінар відбудеться у змішаному форматі.
Важливі дати:

до 28 липня 2024р. необхідно надіслати заявку (реєстраційну картку) учасника семінару;
до 25 серпня 2024р. включно – остаточний термін надсилання матеріалів доповіді на адресу секретаря семінару;
5 вересня 2024р. – друге інформаційне повідомлення щодо семінару і його програма.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися у прикріпленому інформаційному повідомленні.
Запрошуємо взяти участь!
З повагою,
Організаційний...

Читати »

Cуспільно-географічний розділ навчальної практики студентів І курсу ОПП «Середня освіта (географія)»

14.06.2024 | 11:18

9 червня 2024 р. завершився шестиденний суспільно-географічний розділ навчальної практики студентів І курсу ОПП «Середня освіта (географія)» (у м. Львові).
Керівники провели вступний інструктаж із техніки безпеки під час практик, асист. Любов Котик представила головні завдання та мету практики, методику й особливості виконання завдань суспільно-географічного аналізу точкових, лінійних і зональних обʼєктів дослідження,
доц. Ольга Мамчур презентувала суспільно-географічні та історико-географічні особливості ареалу дослідження (зокрема, від часів періоду Львова як столичного міста 13-14 ст. й до 21 ст.)- північних дільниць міста Львова.
Студенти...

Читати »

Підписання договору про співпрацю з Ліцеєм № 66 Львівської міської ради

13.06.2024 | 10:38

12 червня 2024 р. на географічному факультеті відбулося підписання договору про співпрацю з Ліцеєм № 66 Львівської міської ради (директор ліцею — п. Оксана Назар, вчитель географії — п. Любов Галела).
У рамках договору передбачено: участь у реалізації освітньо-наукових проєктів з актуальних проблем географії й екології; здійснення ефективної співпраці для забезпечення професійної підготовки; ознайомлення здобувачів освіти з педагогічним досвідом, інноваційними підходами в освітній діяльності; створення умов для проведення дослідно-експериментальних педагогічних досліджень з метою вдосконалення освітнього процесу; залучення професорсько-викладацького складу до...

Читати »