Програма звітної наукової конференції географічного факультету за 2019 рік

У форматі doc

СЕКЦІЯ  ГЕОГРАФІЧНИХ  НАУК
 Аудиторія 26, вул. Дорошенка, 41
 Керівник секції – доц. Біланюк В.І.
Секретар секції –  доц. Тиханович Є.Є.
П л е н а р н е  з а с і д а н н я – 6 лютого, 10 год 00 хв

Підсумки наукової роботи географічного факультету за 2019 р.

Доц. Біланюк В.І.

Природознавчі студії Івана Верхратського (до 100- річчя від дня упокоєння). Проф. Кукурудза С.І.
Розвиток палеокріогенних процесів у верхньому плейстоцені Поділля.

Проф. Богуцький А.Б, ст. наук. співроб. Томенюк О.М.

Обіг земель сільськогосподарського призначення...

Привітання кафедри Геоморфології та палеогеографії із Новим Роком

28.12.2019 | 17:52

28.12.19 – засніжений останній робочий день 2019 року.
Цього дня ми провели Старий рік і з надією на краще дивимось у майбутнє. Вітаємо колег-географів, друзів, студентів, випускників з наступаючим 2020 роком! Нехай Новий рік принесе Нові успіхи, удачу, злагоду, добро, щастя, а також цікаві мандрівки і нові підкорені вершини, втім і наукові!

Читати »

Привітання кафедри конструктивної географії і картографії з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим

27.12.2019 | 18:26

Колектив кафедри конструктивної географії і картографії щиро вітає друзів з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим. Бажаємо, щоб Новий рік був щедрим на яскраві ідеї та подорожі, незабутні враження та гучні перемоги, щоб мрії збувалися, а очі посміхалися. Бажаємо Вам і Вашим близьким здоров’я та оптимізму. Нехай у нашій Україні, у Вашому домі, у кожній душі буде мир, радість,тепло і достаток!