Новини

Відбудеться міжнародний науковий семінар “Доктор філософії Олена Степанів: географ, краєзнавець, освітянин” до 130-ліття від народження ученої

07.08.2022 | 13:05

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному науковому семінарі “ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ ОЛЕНА СТЕПАНІВ: ГЕОГРАФ, КРАЄЗНАВЕЦЬ, ОСВІТЯНИН (Міжнародний науковий онлайн-семінар до 130-ліття від народження ученої)”, який відбудеться у першій половині грудня 2022 року.
Плануємо видання збірника наукових праць.
Інформаційне повідомлення
Вимоги до оформлення наукових праць
З повагою,
Голова оргкомітету,
професор Олег Шаблій

Читати »

Вітаємо з ювілеєм голову профспілки географічного факультету доц. Ярослава Іваха!

04.08.2022 | 13:38

З нагоди 60-літнього ювілею вітаємо нашого колегу, доцента кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка й голову профспілки географічного факультету Ярослава Іваха.

Ярослав Євгенович є цікавим лектором, захопливим співрозмовником, має високий авторитет серед колег і студентів. Він є гарантом спеціальності 014.07 “Середня освіта (географія)”, багатолітнім керівником маршрутної та навчальної практик на 1-2 курсі, промотор напрямку
сталого розвитку регіону.

Відомий серед студентів як “пан Google” за енциклопедичні знання із різних сфер. Ярослав Євгенович має тверду громадянську позицію і бере в...

Читати »

Подяка за особисту участь у боротьбі за Незалежність України асист. кафедри туризму Тарасові Завадовському

02.08.2022 | 13:44

Колектив кафедри туризму щиро пишається і вітає свого колегу асистента кафедри Завадовського Тараса Богдановича з отриманням Подяки за особисту участь у боротьбі за Незалежність України – підтримку волонтерського руху волонтерського осередку Львів_опір за надання гуманітарної допомоги для військових та цивільних громадян у час війни.
Нам надзвичайно приємно, що натхненна, щира праця Тараса на цьому такому потрібному фронті супроводжується визнанням і повагою.
Тарас Богданович Завадовський – талановитий екскурсовод, його авторські ексрсії супроводжуються постійними аншлагами, це мандри легендарними підземеллями Львова та проекти присвячені...

Читати »

Студенти із шести міст України беруть участь у Літній школі на базі географічного стаціонару Львівського університету

02.08.2022 | 13:43

22 липня 2022 року у Чорногірському географічному стаціонарі Львівського національного університету імені Івана Франка  розпочала роботу Літня школа «ЧГSСHOOL». Школу організовував географічний факультет Львівського університету у співпраці із громадською організацією «Українська спілка молодих географів». Особливістю Літньої школи є те, що вона стала  чи не першим за два роки проєктом, який дає можливість студентам-географам з різних регіонів України наживо обмінюватися досвідом, разом засвоювати практичну складову роботи географа  і просто комунікувати.
Участь у Літній школі беруть студенти-географи зі Львова, Києва, Харкова, Луцька, Чернівців...

Читати »

Участь викладачів кафедри туризму в освітньому онлайн-кемпі з розвитку soft skills для викладачів

01.08.2022 | 11:29

Викладачі кафедри туризму – кандидатки економічних наук, доцентки Мункачій Ірина Зеновіївна, Софія Білоус, Анна Грицишин, кандидатка технічних наук, доцентка  Марія Філь – у період з 11-14 липня 2022 року прийняли участь в освітньому онлайн-кемпі з розвитку soft skills для викладачів «Uni-Biz Bridge Camp».
Програма онлайн заходу включала в себе такі теми.

Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами.
Професійне вигорання.
Стратегія win-win-win: студенти-роботодавці-університети.
Діджиталізація освіти.
Як вести соціальні мережі університету.
World Cafe на тему: «Університет майбутнього після перемоги».

Все буде Україна!
Слава Україні!

Читати »