Новини

Майстер-клас із виготовлення декоративних прикрас для кулінарних цехів для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

16.10.2020 | 12:27

13 жовтня 2020 року у навчальній лабораторії «Готельної та ресторанної справи» на кафедрі туризму було проведено майстер-клас із виготовлення декоративних прикрас для кулінарних цехівдля студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Майстер-клас було проведено викладачем кафедри туризму, к.т.н., доц. Філь Марією Іванівною. Студенти проаналізували відмінності в способах обробки сировини та технологіях виготовлення конкретних страв.На майстер-класі також були присутні доц. Пандяк Ігор Григорович, доц. Безручко Любомир Степанович та ас. Ярмолович В’ячеслав Володимирович

Читати »

Навчальна екскурсія для студентів І курсу кафедри туризму спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у «Банк Готель»

15.10.2020 | 10:46

12 жовтня 2020 р. для студентів першого курсу кафедри туризму спеціальності «Готельно-ресторанна справа» було проведено практичні заняття з дисципліни «Основи готельного і ресторанного господарства» (викладачі: доц. Пандяк І.Г., асист. Гаталяк О.М.,асист. Ганич Н.М.) у готелі «БанкГотель». Студенти дізнались історію будівлі закладу, його трансформацію та перебудову протягом ХХ ст., ознайомились зі службами готелю, структурою ресторану, особливостями обслуговування відвідувачів.

Читати »