Новини

Відбувся попередній захист магістерських робіт на кафедрі геоморфології і палеогеографії

07.12.2021 | 20:58

7 грудня 2021 р. на кафедрі геоморфології і палеогеографії відбувся попередній захист магістерських робіт студентів-геоморфологів і  палеогеографів групи ГРНМ-21с  зі спеціальності 103 “Науки про Землю”(Географія).
На початку засідання завідувач кафедри проф. Дубіс Л.Ф. ознайомила присутніх із “Положенням про забезпечення академічної доброчесності у ЛНУ
ім. І.Франка”. Завідувач проінформувала про види порушень академічної доброчесності: академічний плагіат, самоплагіат, фальсифікація, списування, обман тощо, та роз’яснила як запобігти цим негативним явищам у своїх наукових роботах.
Студенти представили свої результати наукових досліджень та ступінь готовності магістерських...

Читати »

Науково-методичний семінар кафедри економічної і соціальної географії на тему: «Дотримання засад академічної доброчесності»

07.12.2021 | 15:17

06 грудня 2021 р. на науково-методичному семінарі кафедри економічної і соціальної географії відбулося обговорення дотримання засад академічної доброчесності працівниками кафедри та здобувачами вищої освіти.
На семінарі було зазначено:

академічна доброчесність – система етичних принципів, норм, правил, якими повинні керуватися учасники освітнього процесу з метою збереження довіри до високих стандартів і результатів науково-освітньої діяльності у Львівському університеті;
«Положення про забезпечення академічної доброчесності у Львівському національному університеті імені Івана Франка» від 31.10.2018 р. — документ, який регламентує засади дотримання академічної доброчесності в Університеті;
працівники кафедри...

Читати »

Виставка-презентація наукових книг серії «Чорноземи» до Всесвітнього дня ґрунту

03.12.2021 | 15:25

У рамках святкування Всесвітнього дня ґрунту – 5 грудня – кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів разом з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка провели виставку-презентацію унікальних, раритетних і сучасних наукових книг серії «Чорноземи».
Участь у онлайн засіданні взяли декан географічного факультету В. І. Біланюк; І. Т. Вус, начальник управління сталого розвитку, сільськогосподарського виробництва,  інфраструктури та земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку  ЛОДА; А. М. Демчишин, директор Львівської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»; Мірошниченко М. М., заступник директора з...

Читати »

2 грудня 2021 р. відбудеться відкриття Виставки-презентації, присвяченої Всесвітньому Дню Ґрунту

02.12.2021 | 11:24

ЗАПРОШЕННЯ
Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів, Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка проводить першу виставку-презентацію унікальних, раритетних і сучасних наукових книг серії «Чорноземи», присвячену Всесвітньому Дню Ґрунту, який міжнародна спільнота відзначає 5 грудня.
Відкриття виставки відбудеться  в онлайн режимі
 2 грудня 2021 року о 1200 год.
Topic: Виставка-презентація присвячена Всесвітньому Дню Ґрунту
Time: Dec 2, 2021 12:00 AM Kiev
Join Zoom Meeting
https://wwf.zoom.us/j/95302338675?pwd=RGlOQTV5VkRDNUphcFNEbnNBMEROUT09
Meeting ID: 953 0233 8675
Password: 169204

Читати »

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму взяли участь у дискусії та у рамках Дня кар’єри ЄС 2021 у Львівському університеті

01.12.2021 | 14:38

10-12 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму взяли участь у дискусії та у рамках Дня кар’єри  ЄС 2021 у Львівському університеті, а саме : доц.  Марія Філь; доц. Софія Білоус;  доц. Анна Красько; доц. Ірина Мункачій; к.е.н. Анна Грицишин; ас. Оксана Гаталяк;  ас. Наталія Ганич; ас. Ліна Малюга.
Усі учасники виконали практичні завдання  та успішно завершили професійний тренінговий онлайн-курс, також опрацювали тематичні матеріали за напрямками:

професійний розвиток та Європейська інтеграція;
тенденції на сучасному ринку праці, попит та пропозиція знань і навичок;
пріоритети політики...

Читати »