Новини

Подяка Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка к.г.н., доц. Пандяку І. Г.

19.05.2022 | 14:19

Виконувача обов’язків завідувача кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету, кандидата географічних наук, доцента Пандяка Ігоря Григоровича за сумлінну і добросовісну працю та успіхи у професійній діяльності та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначено Подякою Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка.
Колектив кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій щиро вітає завідувача кафедри з високою відзнакою та зичить подальших успіхів у професійній діяльності на благо розвитку української освіти і науки!

Читати »

З Днем вишиванки!

19.05.2022 | 14:09

Українська культура – це наша зброя, якої бояться вороги.
Кожна вдягнена сьогодні вишиванка – це доказ нашої ідентичності.
Вітаємо українців з Всесвітнім днем вишиванки!

 

Читати »

Підсумки наукової інтернет-конференції студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства»

18.05.2022 | 14:42

17 травня 2022 року відбулася наукова інтернет-конференція студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства».
Це вже друга наукова конференція під назвою «Горизонти ґрунтознавства», яка успішно завершилася, незважаючи на складні умови російської агресії та повітряні тривоги минулої ночі. «Війна обов’язково завершиться нашою перемогою і відновлення ґрунтів, зокрема внаслідок воєнної деградації, стане ще актуальнішим завданням», – про це сказав у вітальному слові засновник кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, професор Позняк С. П.
З вітальним словом виступили також начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури...

Читати »

Участь представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у XI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі»

18.05.2022 | 13:42

17 травня 2022 р. відбулася XI Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена 70-річчю з дня народження професора В. Ф. Доценка «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі».
Участь у конференції взяли доц. кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Маслійчук О. Б. та студенти спеціальності 181 «Харчові технології» – Красько Дарина (IV курс) та Мартьянова Анастасія (ІІІ курс).
На пленарному засіданні було заслухано ряд актуальних виступів щодо  cучасних трендів у готельно-ресторанному бізнесі. Під керівництвом доц. Маслійчук О. Б. студенти підготували свої наукові напрацювання, які презентували під час роботи секцій:

Красько Дарина: «Сучасні...

Читати »

ПРОГРАМА ХХІІІ-ї Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, туризму та сфери послуг в Україні”

18.05.2022 | 13:16

ПРОГРАМА ХХІІІ-ї Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, туризму та сфери послуг в Україні”

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Модератори: Євген Тиханович, Святослав Зюзін
10:00–10:30 ВІТАЛЬНЕ СЛОВО
10:30–12:30 НАУКОВІ ДОПОВІДІ

Юлія ТЕЛЕПКО Енергетичний перехід людства до відновлюваних джерел в умовах геополітичної кризи” Науковий керівник – Івах Ярослав Євгенович
Назар ВАНЬО “Розробка web-картографічних застосунків засобами OpenLayers” Науковий керівник – Андрейчук Юрій Михайлович
Іван СУХАН “Геолого-геоморфологічні чинники формування природних територіальних комплексів верхів‘я басейну річки Чорна Тиса” Науковий керівник – Карабінюк Микола Миколайович
Вікторія ГОЛОВЕЦЬКА “Пристосування лофт-готелів Львова до...

Читати »