Новини

Працівники кафедри геоморфології і палеогеографії підготували серію відео для дистанційного проходження геологічного і геоморфологічного розділів навчальної практики

01.07.2020 | 14:10

Цього року в умовах карантину студенти проходять навчальну практику дистанційно. Працівники кафедри підготували відео про маршрути практики, яка традиційно відбувається в околицях смт Єзупіль на Дністерському географічному стаціонарі. У відео детально розказано про  річковий, ерозійний, зсувний, карстовий, структурно-денудаційний рельєф досліджуваноі територіі, а для іі загального огляду з висоти пташиного польоту використано квадрокоптер.

У відео з геологічного розділу практики розказано про основні дочетвертинні і четвертинні відклади регіону, показано способи підготовки розрізів для опису, роз’яснено послідовність описів порід.

https://youtu.be/3OnCHdG5zp8

У відео з геоморфологічного розділу практики...

Читати »

Привітання працівниці кафедри туризму із народженням доньки

30.06.2020 | 13:34

Кафедра туризму вітає свою працівницю Жук Ірину та її чоловіка Жука Артура (обоє – випускники кафедри туризму) із народженням донечки! Бажаємо сили, терпіння, достатку, приємних клопотів, радості і щастя у вихованні маленького дива!

Читати »

Прийнято рішення по акредитації ОП бакалавра «Туризм»

30.06.2020 | 13:33

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (далі – Національне агентство) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу щодо акредитації освітньої програмибакалавра спеціальності 242 «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування».
Експертна група, утворена для проведення акредитаційної експертизи, дійшла висновків щодо відповідності освітньої програми Критеріям оцінювання якості освітньої програми (далі – Критерії) за рівнями відповідності:
Рівень B – критерії 2, 4, 5, 6, 7, 8
Рівень А – критерії 1,3,9.
Керуючись Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженим наказом Міністерства...

Читати »

Привітання студентки кафедри туризму із дипломом ІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

26.06.2020 | 16:05

Щиро вітаємо студентку 3 курсу групи ГРГ-31 спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Синишин Соломію із дипломом ІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що відбувся під патронатом Міністерства освіти і науки України та Одеської національної академії харчових технологій! Також вітаємо її керівників – доц. Пандяка Ігоря Григоровича та Філь Марію Іванівну!
 

Читати »

Привітання працівниць кафедри туризму із присвоєнням вченого звання доцента

26.06.2020 | 16:04

Кафедра туризму в особі завідувача кафедри та усього викладацького та допоміжного персоналу щиро вітає своїх працівниць Софію Василівну Білоус та Анну Богданівну Красько з присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо подальших наукових та освітніх здобутків на науковій, викладацькій та творчій ниві!

Софія Білоус

Анна Красько

Читати »