15.07.2024 | 10:06

Вийшов друком Збірник матеріалів ІV наукової конференції студентів, аспірантів і молодих науковців „Горизонти ґрунтознавства”. У ній взяли активну участь молоді вчені з географічного, біологічного, економічного факультетів ЛНУ імені Івана Франка, Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова, Львівського національного університету природокористування, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України, Державного природознавчого музею НАН України.
У Збірнику охоплено різні аспекти ґенези, властивостей, географії та екології ґрунтів, проблеми збалансованого використання й охорони ґрунтів, продовольчої безпеки України і світу та стану ґрунтово-земельних ресурсів нашої країни в умовах російської агресії.