Студентське самоврядування

 • Про нас
 • Команда
 • Новини

Студентське самоврядування – студентська громадська організація, метою якої є вирішення питань студентського життя.

У Львівському національному університеті імені Івана Франка, і зокрема на географічному факультеті ЛНУ, з метою представництва та захисту прав та інтересів студентів створена і діє первинна профспілкова організація студентів (профком студентів) Університету, яка входить до Профспілки працівників освіти і науки України.

Первинна профспілкова організація студентів ЛНУ ім. Івана Франка – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

1957 року була створена перша профспілкова організація студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Члени профспілки мають право:

 • на представництво та захист профспілкою їх прав та інтересів;
 • на участь в акціях та заходах, які проводить профспілка;
 • обирати і бути обраним до профспілкових органів усіх рівнів;
 • на одержання матеріальної допомоги, пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок, на підставі рішення первинної профспілкової організації тощо.

Члени профспілки зобов’язані:

 • визнавати та виконувати Положення про Профспілки;
 • регулярно сплачувати членські внески;
 • особисто брати участь у діяльності профспілкових організації;
 • виконувати рішення профспілкових органів.

Виконавчим органом студентського самоврядування в Університеті є Студентський уряд. В кожному кожного факультеті є свій представник.У Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою представництва та захисту прав та інтересів студентів створена і діє первинна профспілкова організація студентів (профком студентів) Університету, яка входить до Профспілки працівників освіти і науки України. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.
Для кожного студента-першокурсника важливим кроком є самоорганізація Ми завжди раді вітати нових енергійних студентів, які бажають працювати в студентському колективі.
Завданням Студентської ради географічного факультекту є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями. Члени Студентського самоврядування активно відвідують національні та Міжнародні студентські форуми, беруть участь у вирішенні питань студентського обміну між вищими навчальними закладами в Україні та за кордоном. Ми допомагаємо студентам у поїздках на стажування, конкурси наукових робіт, олімпіади, спортивні змагання.
Представники Студентського уряду є членами Вченої Ради Університету.
Згідно з Законом України “Про Вищу освіту” та Статутом Університету, за погодженням з органом студентського самоврядування, приймається рішення про відрахування осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, та їх поновлення на навчання, переведення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладів за державним замовленням, на навчання за контрактом, переведення осіб, які навчаються за контрактом, на навчання за державним замовленням.

Команда

Вікторія Штуглинець

Голова Студентської Ради ГрФ

Микита Фісенко

Голова Профбюро ГрФ

Христина Галайко

Студентський актив

Ростислав Ганич

Студентський актив

Марта Карпишин

Студентський актив

Маргарита Кірейчук

Студентський актив

Мар'яна-Галина Кобрин

Студентський актив

Тетяна Костишин

Студентський актив

Олена Малець

Студентський актив

Олександра Попик

Студентський актив

Юрій Полянський

Студентський актив

Ольга Речич

Студентський актив

Марія Сидор

Студентський актив

Леся Тиховська

Студентський актив

Микола Ткачук

Студентський актив

Ангеліна Шулик

Студентський актив

Андрій Янишевський

Студентський актив

Розповідь- презентація “Educational travelling: мета, досвід, можливості”

12.04.2016 | 11:23

11 квітня о 13.30 год на географічному факультеті в 26 ауд. відбулася розповідь- презентація на тему “Educational travelling: мета, досвід, можливості”.
“Цілком ймовірно, що вона стане відправною точкою у цілій серії лекцій, присвячених налагодження діалогу молоді Заходу, Сходу та Півдня України, а також темі “educational travelling”. Наразі дякуємо всім за увагу та активну участь. Впевнений, почуте стане вам у пригоді. Ми, у свою чергу, продовжуємо працювати над наступними проектами, втілючи в життя нові ініціативи”- повідомляють організатори заходу, студент кафедри фізичної географії, Шандра...

Читати »

Патріотична акція “Вишиванка об’єднує всіх”

14.12.2015 | 18:36

“Вишиванка об’єднує всіх”- саме під таким гаслом географи вкотре провели патріотичну акцію, віддаючи шану унікальним традидіям, що сягають сивої давнини. До традиційного українського устрою, активісти студентського самоврядування провели ще й флешмоб, що довів студентську згуртованість та готовність відстояти славні традиції факультету.
Окрім студентів, акцію підтримали і викладачі факультету, зокрема декан факультету Біланюк Володимир Іванович та його заступник Монастирський Володимир Романович взяли участь у флешмобі.
Географи вкотре довели, що вони – дружня родина, що поважає, цінує та не забуває славні українські...

Читати »

Students Day Geoparty

11.11.2015 | 09:44

Скоро День Студента!
Студентська рада та Профком підготували вам подаруночок – Геовечірку! 18 листопада о 22:00 в клубі «Coyote» вас очікуватимуть Dj Soodnik and MC Freesbe. Не пропустіть можливість показати себе, адже тільки студенти геофаку вміють по-справжньому відпочивати!
За квитками звертатись до старост груп, або за телефонами:
+380633890482 (Володя);
+380630348716 (Яна);
+380631791381 (Іван).
Резервування столиків: +380976967599 (Євгенія)

Читати »

Міжнародний семінар-хайкінг Ukrainian Carpathians vol.4

02.08.2015 | 17:42

Протягом 27 липня - 1 серпня EGEA Lviv провели вже 4 за ліком міжнародний семінар-хайкінг Ukrainian Carpathians vol.4. Цьогоріч до нас приїхали студенти-географи з Австрії, Чехії та Німеччини, які спільно з львівськими колегами ознайомилися з фізико-географічними та соціально-економічними особливостями м. Львова та Українських Карпат.

Читати »

Закритий кубок КВК

14.05.2015 | 18:07

14 травня 2015 року відбувся закритий турнір з КВК за перехідний кубок географічного факультету.
Участь взяли дві команди – “Може Popivku” та “Майже Великі”.
За підсумками голосування журі, перемогу здобула команда із цікавою назвою “Може Popivku” у складі:
Максима Задворського, Володимира Зелінського, Ростислава Іваника, Василя Колоса та Кисіль Анни.
Дякуємо командам за гарний настрій, смішні жарти, та весело проведений час. Бажаємо їм подальших успіхів та багато позитиву.
P.S. Велика подяка висловлюється чудовому ведучому – Девіняку Роману.
А також дякуємо Юлі Кость та...

Читати »