Студенти кафедри туризму успішно завершили онлайн курс «Безбарʼєрність у галузі гостинності»

26.04.2024 | 12:35

26 квітня 2024 року студенти кафедри туризму успішно завершили онлайн курс «Безбарʼєрність у галузі гостинності».

Навчання проходило у межах вивчення дисципліни «Івент та МІСЕ-менеджмент у готельно-ресторанній справі» (викладач – доц. Анна Грицишин) для студентів третього курсу ОПП «Готельно-ресторанна справа».

Освітній онлайн курс створений з ініціативи Мінцифри та управління туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації для платформи Дія.Освіта.
Усі учасники отримали сертифікати за успішне проходження курсу.

Студенти дізналися про варіанти інклюзивного дозвілля, архітектурну доступність у готелях та інших закладах, правильну комунікацію та взаємодію з людьми, що мають певні порушення, а також як проводити екскурсії для туристів із посттравматичним стресовим розладом.
Слід зазначити, що в Україні налічується близько 3 млн людей з інвалідністю. Серед них — громадяни, що пересуваються на кріслах колісних, мають порушення слуху, зору. Для їхнього комфортного відпочинку та дозвілля, підприємці та представники індустрії гостинності повинні володіти спеціальними навичками комунікації.