Іванов Євген Анатолійович

Посада: завідувач кафедри конструктивної географії і картографії

Науковий ступінь: доктор географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-45-49

Електронна пошта: Yevhen.Ivanov@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Academia.edu: lnu.academia.edu

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • конструктивна географія;
  • геоекологія;
  • ландшафтознавство;
  • геоекологічне картографування;
  • геоінформаційні технології.

Курси

Вибрані публікації

Монографії та посібники:

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народився 16 липня 1975 р. в м. Валуйки Бєлгородської області (Російська Федерація) в шахтарській родині. У 1992 р. закінчив Червоноградську СШ No 13 (м. Соснівка). У цьому ж році став студентом першого курсу географічного факультету Львівського державного університету імені Івана Франка. У 1997 р. закінчив навчання на кафедрі фізичної географії та отримав диплом за спеціальністю “Географ. Викладач”. У цьому ж році вступив до аспірантури при кафедрі фізичної географії.

В листопаді 2001 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертаційну роботу на тему: “Еколого-ландшафтознавчий аналіз гірничопромислових територій (на прикладі Львівської області)” зі спеціальності 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів.

З 2000 р. працював на географічному факультеті на посадах інженера Чорногірського географічного стаціонару, лаборанта та інженера кафедри фізичної географії, завідувача навчальної лабораторії геоінформаційного моделювання і картографування, асистента кафедри конструктивної географії і картографії (за сумісництвом). З вересня 2004 р. перебував на посаді доцента кафедри завідувач кафедри конструктивної географії і картографії У листопаді 2005 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри конструктивної географії і картографії. У 2005‒2008 рр. був завідувачем відділення “Прикордонний екологічний контроль” у Природничому коледжі університету. У 2011‒2013 рр. був заступником декана географічного факультету з навчально-виховної і наукової роботи. У вересні 2013 р. вступив до докторантури за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів. Тема докторської дисертації: “Оптимізація природно-господарських систем гірничопромислових територій: концепція та практична реалізація” (науковий консультант: проф. І. П. Ковальчук). Продовжує працювати доцентом кафедри конструктивної географії і картографії (0,5 ст., за сумісництвом).

Автор понад 260 наукових, навчально-методичних, енциклопедичних та публіцистичних праць з актуальних проблем геоекології, конструктивної географії, ландшафтознавства, ландшафтної екології, гідроекології, картографії й геоінформатики, у т. ч. дев’яти монографій, трьох навчальних посібників, 11 методичних розробок, 46 статей у фахових виданнях, 32 статей в закордонних виданнях. Опублікував понад 20 статей до “Екологічної енциклопедії”, 9 статей до “Енциклопедії Сучасної України”.

Нагороди

  • Стипендіат Львівської облдержадміністрації для молодих вчених (2001, 2005).
  • Найкращий молодий науковець географічного факультету (2004) й університету (2009).
  • Отримав відзнаку ректора за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково- педагогічній діяльності (2013),
  • грамоту Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації (2013),
  • подяки Управління освіти Львівської міської ради (2010, 2012, 2013).

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!