Михнович Андрій Васильович

Посада: доцент кафедри конструктивної географії і картографії

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-45-49

Електронна пошта: Andriy.Mykhnovych@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Курси

Публікації

Монографії

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народився 28 серпня 1977 р. у Львові.
У 1999 р. закінчив кафедру міжнародних відносин і країнознавства Львівського державного університету ім. І. Франка, у 2002 р. – аспірантуру цього ж університету. З 1998 р. працював молодшим науковим співробітником у рамках держбюджетних і госпдоговірних проектів географічного факультету. З вересня 2002 р. працює асистентом кафедри конструктивної географії і картографії, з 2004 р. – доцентом цієї ж кафедри.
У 2004 р. захистив дисертаційну роботу на тему: “Еколого-геоморфологічні дослідження верхньої частини сточища Дністра з використанням ГІС-технологій” (науковий керівник : проф. І. П. Ковальчук).
Бере участь у виконанні мінародних науково-дослідницьких проектів. Проходив кількаразові наукові стажування в Ягеллонському університеті (Краків, Польща), Інституті гідрології Центру досліджень агроландшафтів і землекористування й Технічному Університеті Дрездена (Німеччина). Член Наукового Товариства імені Шевченка.
Сфера наукових зацікавлень пов’язана із гідроекологічними та еколого-геоморфологічними дослідженнями річкових систем, моделюванням паводків, моніторингом довкілля, геоінформаційним моделюванням.
Автор 128 наукових і навчально-методичних праць.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!