Курганевич Людмила Петрівна

Посада: доцент кафедри конструктивної географії і картографії

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-45-49

Електронна пошта: Lyudmyla.Kurhanevych@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • Екологічна геоморфологія;
  • геоекологія;
  • моніторинг довкілля;
  • водні ресурси.

 

Курси

Вибрані публікації

Монографії і посібники

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася 26 лютого 1968 року у селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області. У 1985 році закінчила Сварицевицьку середню школу із золотою медаллю. У цьому ж році стала студенткою першого курсу географічного факультету ЛДУ імені Івана Франка. У 1990 році закінчила навчання на кафедрі геоморфології та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю географія. За скеруванням як молодий спеціаліст працювала інженером на кафедрі геоморфології. Навчалася в аспірантурі цього ж університету (заочна форма).

У 2001 році захистила дисертацію за темою «Еколого-геоморфологічний аналіз басейну Західного Бугу» (науковий керівник – проф. Ковальчук І. П.). Від 2000  року працювала інженером, асистентом, доцентом кафедри конструктивної географії і картографії. У 2008 році отримала вчене звання доцента цієї кафедри.

У 2018 році пройшла наукове стажування: «Organization of the educational process, scientific projects and publication activities at the universities of the European Union» organized by Prague Institute for Qualification Enhancement between the  27th of June 2018 and the 12th of July 2018.

Автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць.

Нагороди

Сертифікати

 

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!