БОРСУК Юрій Володимирович

Наукові інтереси

  • Географія транспорту;
  • географія туризму;
  • економічна географія.

Курси

Публікації

Біографія

Народився 19 вересня 1996 року в селі Семенівка Пустомитівського району Львівської області. З вересня 2003 року до червня 2014 року навчався у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де одержав атестат про середню освіту.

У серпні 2014 року вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет. Закінчив навчання у грудні 2019 року, отримавши диплом магістра за спеціальністю Середня освіта (географія). Протягом навчання у магістратурі працював старшим лаборантом кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 12 вересня 2020 року прийнятий на перший курс денної форми аспірантури за спеціальністю 103 Науки про Землю (економічна і соціальна географія). Від 23 квітня 2021 року перебуває на посаді старшого лаборанта кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка.
Від 16 лютого 2023 року працює асистентом кафедри економічної і соціальної географії.

Проекти

  • 2023 р. спільний дослідницький проєкт Географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна) і Географічного інституту Тюбінгенського університету Еберхарда Карла (Німеччина) на тему “Воєнні біженці в Україні — виклики для громад і суспільства” як частина програми співпраці “Підтримка демократії в Україні”, Німецька Академічна Програма Обмінів (DAAD). Координатор проєкту – Prof. Dr. Sebastian Kinder (Географічний інститут, Тюбінгенський університет Еберхарда Карла, Німеччина).
  • 2023-2025 рр. «Суспільно-географічні проблеми розвитку Західного регіону України у поствоєнний період». Державний реєстраційний номер 0123U102141, дата реєстрації: 05.04.2023 р.; науковий проект ЛНУ ім. І. Франка; науковий керівник теми – проф. Іван Ровенчак.

Нагороди

Сертифікати

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!