Пилипович Ольга Василівна

Посада: доцент кафедри конструктивної географії і картографії

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-45-49

Електронна пошта: Olha.Pylypovych@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Scopus: www.scopus.com

Профіль у Academia.edu: lnu.academia.edu

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

 • Геоморфологія;
 • геоекологія;
 • краєзнавство.

Курси

Публікації

Монографії і посібники

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася 5 вересня 1976 року у м. Львові.

У 1993 р. закінчила СЗШ № 93 м. Львова. У цьому ж році стала студенткою першого курсу географічного факультету ЛДУ імені Івана Франка.
У 1998 р. закінчила навчання на кафедрі геоморфології, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Географія» та отримала кваліфікацію “Географ, викладач”. У тому ж році вступила до аспірантури при кафедрі геоморфології. Тема дисертації “Еколого-геоморфологічний моніторинг басейнових систем верхнього Дністра” (науковий керівник – проф. І. П. Ковальчук).

З 2009 р. – доцент кафедри конструктивної географії і картографії.

Проекти

 • У 2021 році участь у проекті у рамках співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та університету Німеччини University of Bayreuth за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ Foundation).
 • У 2019 р. під керівництвом WWF брала участь у розробці Методичних вказівок з розробки підходів щодо виокремлення особливо цінних річкових ділянок та їх охорони.
 • У 2018-2019 рр. брала участь у науковому проекті під керівництвом WWF з написання Науково-методичних рекомендацій щодо підготовки звіту про екологічну дію малої гідроелектростанції (2018-2019), а також у підготовці методичного посібника щодо написання Звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництві та реконструкції автодоріг.
 • Участь у кафедральній науково-дослідній роботі “Конструктивно-географічні дослідження трансформаційних процесів у територіальних системах Західної України” (2011–2013 рр.).
 • Участь у держбюджетній темі “Екологічна, демокультурна, соціально-економічна та геополітична безпека регіону: географічні проблеми (на матеріалах Карпатських областей України (2010 − 2012 рр.); шифр теми Вс–52Ф, номер держреєстрації 017U001359.
 • Участь у кафедральній науково-дослідній роботі «Трансформація природно-господарських систем гірничопромислових територій» (2008 – 2010 рр.), держреєстраційний номер: 0108U0095537
 • У 2007 році була учасником польсько-українського проекту “Впровадження вибраних елементів планування водного господарства відповідно до Рамкової Водної Директиви на основі досвіду з водозбірного басейну Верхньої Вісли”. Стажувалася у науково дослідних установах Німеччини та Польщі (Центр досліджень агроландшафтів ZALF м. Мюнхеберг, Німеччина, 2004 р.; Регіональне управління водного господарства м. Краків, Польща, 2008 р.).
 • Учасник міжнародного німецько-українського дослідницького проекту “Трансформаційні процеси в регіоні річки Дністер” (1997 – 2005), що виконувався під егідою ЮНЕСКО.

Нагороди

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!