Лабінська Галина Миколаївна

Посада: доцент кафедри географії України

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-41-84

Електронна пошта: Halyna.Labinska@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  •  економічна і соціальна географія України;
  • географія населення;
  •  ґендерні дослідження;
  • топоніміка.

Курси

Публікації

Монографії і посібники

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася у м. Львові. У 1990 р. закінчила СЗШ No 62 м. Львова. У цьому ж році вступила на перший курс географічного факультету ЛДУ імені Івана Франка. У 1995 р. закінчила навчання на кафедрі економічної та соціальної географії. У 2001 р. вступила до аспірантури при кафедрі економічної та соціальної географії. Тема дисертації “Жіноче населення регіону: суспільно-географічні аспекти (на прикладі Львівської області)” (науковий керівник – проф. Л.Т.Шевчук). З 2010 р. – доцент кафедри географії України.

Пройшла наукове стажування при відділі соціально-гуманітарного розвитку регіону Інституту Регіональних Досліджень НАН України з 3.11. по 3.12. 2014 р.; наукове стажування у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою при НУ “Львівська політехніка” з 26.11.2018 по 26.12.2018 р. Керівник стажування к.п.н. І.М.Ключковська.

Виступила офіційним опонентом: дисертації Армашевської Тетяни Володимирівни “Географо-топонімічний аналіз території Чернігівської області”, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів. Захист – 28.09.2015 р. Спеціалізована вчена рада Д 26.001.07 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

та дисертації Дрогушевської Ірини Леонідівни на тему: “Науково-прикладні аспекти національної стандартизації географічних назв”, представлену на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальністю 11.00.12 – географічна картографія. Захист – 28.11.2016 р. Спеціалізована вчена рада Д 26.001.07 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Проекти

Учасниця міжнародних проектів Агенства США з міжнародного розвитку “Програма сприяння парламенту України” (USAID), за напрямом сприяння:

Ґендерне інтегрування (2006-2007 рр., Львів);

Soros Foundation-Kyrgyzstan мережевих програм “Усні жіночі історії” та “Уповноважена освіта” (семінар “Усні жіночі історії: нові методології для нової освіти” (2004 р., Бішкек);

an EU-funded project “Women and children’s rights in Ukraine – communications component” (семінар “Організація та проведення комунікаційних (PR) кампаній в інтересах жінок і дітей” (2010 р., Львів).

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!