Красько Анна Богданівна

Посада: доцент кафедри туризму

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-46-03

Електронна пошта: anna.krasko@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • Туристично-рекреаційний потенціал карстових печер Поділля
  • Екстремальні види туризму
  • Ринок туристичних послуг
  • Спелеотуризм

Курси

Публікації

Монографії і посібники:

Статті та матеріали конференцій:

Наукова біографія

У 2005 р. закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Географія» та здобула кваліфікацію «Географ. Фізико-географ. Викладач географії, основ економіки та екології».
2005-2007 рр. – викладач географії та основ економіки в СЗШ № 91 міста Львова.
2007-2014 рр. – старший лаборант, за сумісництвом асистент кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
З 2008 р. здобувач наукового ступеня кандидата географічних наук при кафедрі конструктивної географії та картографії географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
2010-2011 н. р. – навчання за Міжнародною програмою імені Лейна Кіркланда в Інституті регіональної географії Вроцлавського університету (Республіка Польща).
У 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.08 у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів на тему «Туристичний потенціал карстових печер Поділля».
17 січня 2014 р. присуджено науковий ступінь кандидата географічних наук.
2015 р. – лауреат обласної премії талановитим молодим ученим і спеціалістам Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації. Отримано диплом.
З 1 вересня 2015 р. і дотепер на посаді доцента кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
14 травня 2020 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка.

Автор понад 80 наукових і навчально-методичних праць, в тому числі 1 монографія у співавторстві, 2 – колективних монографії, 1 навчальний посібник, 1 підручник, 6 навчально-методичних праць. Учасник міжнародних наукових та науково-практичних конференцій, зокрема Республік Болгарія, Польща, Словаччина, Латвія, Литва.

У 2010-2011 н. р. пройшла наукове стажування в Інституті регіональної географії Вроцлавського університету (Zakład Geografii Regionalnej i Turystyki, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska) у рамках Міжнародної програми імені Лейна Кіркланда, де за результатами дослідження під керівництвом професора Кшиштофа Відавського захищено наукову роботу на тему: «Сучасний стан і перспективи розвитку спелеотуризму в Республіці Польща».

Стажування (всі підтверджені сертифікатами).

З 12 листопада по 31 грудня 2015 року пройшла курси підвищення кваліфікації «Інформаційні технології в освіті» в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка.
З 15 по 28 серпня 2016 року пройшла наукове стажування на кафедрі регіональної географії та туризму у Відділі наук про Землю Сілезького університету в Катовицях (Республіка Польща) (Uniwersytet Śląski Wydział Nauk o Ziemi).
З 15 квітня по 15 травня 2019 року пройшла наукове стажування на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Львівського торговельно-економічного університету.
З 1 вересня по 30 жовтня 2020 року пройшла програму підвищення кваліфікації (стажування) в готелі «Крива Липа» м. Львова.
З 1 жовтня 2020 р. по 31 січня 2021 р. – пройшла курси підвищення кваліфікації на програмі «Вдосконалення викладацької майстерності» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Проекти

  • 2010-2011 рр. – стажування на кафедрі регіональної географії і туризму Вроцлавського університету (Zakład Geografii Regionalnej i Turystyki, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska). За результатами стажування захищено наукову працю на тему «Стан і перспективи розвитку туризму в печерах Польщі (Stan i perspektywy rozwoju turystyki w jaskiniach Polski)».

Нагороди

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!