Кушнірук Галина Володимирівна

Посада: доцент кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Електронна пошта: halyna.kushniruk@lnu.edu.ua

Веб-сторінка: www.researchgate.net

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Scopus: www.scopus.com

Профіль у Web of Science (Publons): publons.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Профіль у LinkedIn: www.linkedin.com

Наукові інтереси

  • гастрономічний туризм;
  • індустрія гостинності України;
  • wellness індустрія;
  • інноваційні концепції у готельно-ресторанному бізнесі;
  • бренд-менеджмент у готельно-ресторанному бізнесі;
  • HR-менеджмент.

Курси

Публікації

Публікації у наукометричних виданнях, індексованих у Scopus та Web of Scienсe

 

Публікації у фахових виданнях, індексованих в Index Copernicus

 

Монографії та посібники

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася 8 грудня 1982 р. у м. Городку, Львівської області.

У 2005 р. закінчила з відзнакою економічний факультет  Львівського державного аграрного університету (спеціальність «Облік і аудит») і отримала диплом магістра.

У 2011 р. захистила дисертацію на тему «Стратегія розвитку підприємств аграрної сфери прикордонних територій»і здобула ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами  (за видами економічної діяльності).

У 2005-2011 рр. – спеціалістка І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Львівської області.

У 2011-2017 рр. – старша викладачка кафедри теорії і практики туризму Львівського інституту економіки і туризму.

У 2017-2021 рр. – доцентка, заступниця завідувача кафедри туризму і готельної справи Львівського інституту економіки і туризму.

З 2021 – доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Автор та співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць. Здійснювала підготовку студентів-переможців Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму (2019 р., 2020 р.). Здійснювала керівництво студентських наукових робіт переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Туризм”: Кравчук С.Т. («Львів як перспективна дестинація для розвитку кавового туризму», 2018 р. – диплом І ступеня), Петришин Д.Р. («Винний туризм як перспективний напрям спеціалізованого туризму», 2019 р. – диплом ІІІ ступеня), Корнєвої В.В. («Туристична дестинація «темного» туризму: нове життя Чорнобиля», 2021 р. – диплом І ступеня). Здійснювала керівництво студентських наукових робіт переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Готельно-ресторанна справа”: Кісіль Ц.В. (“Новітня концепція глемпінгу в індустрії гостинності: виклики сучасності та можливості розвитку в Україні”, 2022 р. – диплом І ступеня), Копоть М. М. (“Сучасні підходи у просуванні закладів ресторанного господарства в Україні”, 2023 р. – диплом І ступеня). Здійснювала керівництво студентською науковою роботою переможниці ІІ етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямом «Tourism, Hotel and Restaurant Business»: Пилипенко В.І. («Capsule hotels: trends and prospects for implementation in Ukraine», 2023 р. – диплом ІІ ступеня).

З 2021 р.  – гарант ОПП “Готельно-ресторанна справа” другого (магістерського) рівня вищої освіти.

З 2021 р. – членкиня редколегії, співредакторка фахового зарубіжного видання “GastroMedia Journal”, Necmettin Erbakan University, Faculty of Tourism, Department of Gastronomy and Culinary Arts, Konya, Turkey.

З 2021 р. – членкиня Громадської спілки «Асоціація Індустрії Гостинності України».

З 2022 р. – членкиня Громадської організації «Національна асоціація громадського харчування».

Нагороди

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!