Масюк Юлія Олегівна

Посада: доцент кафедри туризму

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Телефон (робочий): (032) 239-46-03

Електронна пошта: Yuliya.Masyuk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • стратегічний менеджмент у невиробничій сфері;
  • менеджмент організацій;
  • маркетинг у сфері послуг;
  • івент-менеджмент, організація анімаційної діяльності;
  • інформаційні технології в туризмі.

Вибрані публікації

Монографії та посібники

Статті та матеріали конференцій

Біографія

Народилася 1983 р. у м. Львові. 1990-2000 рр. – навчалась у Львівській середній школі №44 імені Т.Г. Шевченка. У 2000 р. вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на географічний факультет, спеціальність «Менеджмент організацій». Львівський національний університет імені Івана Франка закінчила у 2005 р. з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент організацій» і здобула кваліфікацію магістр з менеджменту організацій. Працювала на посаді старшого лаборанта кафедри туризму, за сумісництвом асистентом з 2005 по 2006 рр.
У 2005-2009 рр. навчалась у аспірантурі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю 08.00.03. – «Економіка та управління національним господарством».

У 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 у Національному університеті «Львівська політехніка» захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством» натему «Стратегічне управління розвитком туризму в Україні» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Грищук Анна Михайлівна).

Із 2006 р. і дотепер працює на посаді асистента кафедри туризму.

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!