Сапса Іван Степанович

Посада: аспірант кафедри геоморфології i палеогеографії

Електронна пошта: ivan.sapsa@lnu.edu.ua

Біографія

Народився 16.08.1998 року в с. Долиняни Рогатинського району Івано-Франківської області. У 2015 році закінчив Долинянську ЗОШ 1-3 ст. із золотою медаллю. Також цього року здав ЗНО з географії на 199 балів, з історії України – на 194 та вступив на географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка.
Закінчив у 2020 році магістратуру Географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Науки про Землю.
За час навчання в університеті написав 5 наукових тез та безпосередньо брав участь у наукових конференціях у ЛНУ ім. Івана Франка та КНУ ім. Т. Шевченка.
З науковою роботою, що стосувалась утворення врізаних меандрів Дністра, брав участь у міжнародній конференції “GeoTerasse”, що організовувалась у НУ “Львівська політехніка”. Робота отримала цитування у базі Scopus.

Нагороди

  • Лауреат премії Львівської обласної ради у 2018 р.;
  • Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з географії (II місце) у 2019 р.

Сертифікати

  • участь у двох міжнародних обмінах Україна-Німеччина між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Байройтським університетом, які фінансувались DAAD.
    Тематика обмінів стосувалась обговорення проблем міграції та біженців внаслідок громадянської війни в Сирії (вплив на Європу) та російської агресії в Україні (внутрішньо переміщені особи в Україні).