14 червня 2023 року за успішну наукову роботу зі студентською молоддю нагороджено грамотами працівників географічного факультету

15.06.2023 | 09:07

14 червня 2023 року на зборах трудового колективу географічного факультету за успішну наукову роботу зі студентською молоддю нагороджено грамотами працівників факультету.

Грамоти від Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за працю з обдарованою учнівською молоддю, високі здобутки вихованців на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та обласних турнірах отримали Іван Круглов, Ірина Гудзеляк, Юрій Зінько, Богдан Яворський, Євген Тиханович, Любов Котик.

Подяки Ректора за підготовку переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2022/2023 навчального року отримали Володимир Грицевич, Марія Філь, Ореста Бордун, Дмитро Каднічанський, Анна Красько, Ольга Маслійчук, Галина Кушнірук, Володимир Біланюк, Зіновій Паньків, Андрій Кирильчук, Євген Іванов, Ірина Койнова, Андрій Яцишин.