Зустріч груп забезпечення ОПП “Середня освіта (Географія)” (ОР “Бакалавр”, ОР “Магістр”)

21.12.2023 | 12:16

19 грудня 2023 р. відбулася робоча зустріч груп забезпечення ОПП “Середня освіта (Географія)” ОР “Бакалавр” (Гарант доц. Ольга Мамчур) і ОПП “Середня освіта (Географія)” ОР “Магістр” (Гарант проф. Мирослав Дністрянський).
На зустрічі були присутні: проф. Роман Лозинський (завідувач кафедри Географії України), доц. Ірина Гудзеляк (завідувач кафедри Економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія), к.пед.н., доц. Христина Калагурка, проф. Іван Ровенчак, доц. Юрій Андрейчук, доц. Галина Лабінська, доц. Євген Тиханович, асист. Любов Котик, асп. Назар Ваньо.

На зустрічі обговорено питання:

• комунікації між групами забезпечення ОПП з метою забезпечення тяглості освітнього процесу на освітніх рівнях бакалавр-магістр;
  • адаптації ОПП ОР “Магістр” до викликів перехресного вступу;
  • активізації профорієнтаційної діяльності викладачів у рамках керівництва студентами на майбутній виробничій (3 курс, ОР “Бакалавр”, січень-лютий 2024 р.) і науково-педагогічній практиці (1 курс, ОР “Магістр”, січень-березень 2024 р.), які проходитимуть на базі закладів освіти м. Львова, Львівської області та інших областей України;
  • удосконалення проєктів ОПП на 2024 р., перші варіанти яких укладені із врахуванням пропозицій групи забезпечення та винесені на обговорення стейкхолдерів та зацікавлених осіб шляхом розміщення на сторінці факультету;
  • дат проведення майбутньої зустрічі зі стейкхолдерами, яка запланована на січень 2024 р.

У рамках впровадження засад інтеграції в освітній процес підготовки майбутніх вчителів географії та викладачів закладів фахової передвищої освіти інформаційних технологій, на зустріч було запрошено доц. Юрія Андрейчука та асп. Назара Ваньо, які ознайомили присутніх з можливостями використання потенціалу ліцензованого програмного пакета ArcGis Pro.