08.02.2023 | 09:33
7 лютого 2023 року відбулося Пленарне засідання Звітної наукової конференції географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З доповідями виступили:
  • Підсумки наукової роботи географічного факультету за 2022 рік. Доц. Біланюк В.І.
  • Екологізація середньої освіти. Доц. Койнова І.Б.
  • Регіональні ментально-політичні відмінності в Україні й перспективи консолідації українського суспільства. Проф. Дністрянський М.С.
  • Контексти активного туризму. Доц. Романів П.В.
  • Стратегії менеджменту лісових ландшафтів Карпат за сценаріями зміни клімату. Проф. Круглов І.С., доц. Смалійчук А.Д., доц. Біланюк В.І.
  • Стокорегулювальні заходи для ренатуралізації заповідного болотного урочища Заливки у природному заповіднику Розточчя. Доц. Михнович А.В.
  • Кутани у профільно-диференційованих ґрунтах Передкарпаття. Проф. Паньків З.П.
  • Охорона рельєфу у заповідниках і національних природних парках Українських Карпат. Доц. Брусак В.П.
  • Місце Південної Азії у світовому господарстві: суспільно-географічні, геоекономічні, геополітичні аспекти. Доц. Мамчур О. І.
  • Структурна трансформація сільської поселенської мережі України в період демографічної кризи. Асист. Чайка І.М.