Розширена зустріч групи розробників ОПП «Середня освіта (Географія)» предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) ОР «Магістр»

03.05.2024 | 12:37

30 квітня 2024 р. в онлайн форматі відбувалася розширена зустріч групи розробників ОПП «Середня освіта (Географія)» предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) ОР «Магістр». На зустрічі були присутні: проф. Мирослав Дністрянський (Гарант ОПП); доц. Володимир Біланюк (декан географічного факультету); доц. Дмитро Герцюк (декан факультету педагогічної освіти); проф. Роман Лозинський (завідувач кафедри географії України); д.г.н., доц. Іван Круглов (завідувач кафедри геоекології і фізичної географії); доц. Ірина Гудзеляк (завідувач кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія); кандидат педагогічних наук, доц. Христина Калагурка; доц. Олеся Буряник; доц. Марія Лаврук; доц. Ольга Мамчур; доц. Євген Тиханович; асист. Любов Котик (заступник декана з навчально-методичної роботи); п. Мирослав Зінкевич (старший викладач кафедри природничо-математичної освіти комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»); п. Наталія Титар (вчитель географії СЗШ № 100, м. Львів); п. Владислав Моргацький (вчитель географії приватного навчального закладу «Школа вільних та небайдужих», м. Львів); п. Ірина Половчак (здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти); п. Володимир Дарміць (здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти).
У рамках зустрічі обговорено питання: внесення змін до складу групи розробників ОПП; внесення змін в ОПП у зв’язку з втратою чинності наказу МОН № 1006 від 11.11.2022 р.; обговорення змін в ОПП у зв’язку зі зміною графіку навчання у Львівському університеті з 2024/2025 н.р.; пропозиції змін до ОПП від групи розробників, роботодавців, стейкхолдерів; підготовка до акредитації ОПП «Середня освіта (Географія)» ОР «Магістр».