12 січня 2024 року у бакалаврів 3-го курсу та магістрів 1-го курсу кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів розпочалася виробнича практика

15.01.2024 | 11:40

12 січня 2024 року у бакалаврів 3-го курсу та магістрів 1-го курсу кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, які навчаються на ОПП «Ґрунтознавство і експертна оцінка земель» та ОПП «Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель» розпочалася виробнича практика.

Завідувач кафедри, проф. З. Паньків та керівники практики проф. А. Кирильчук, проф. І. Папіш, доц. Ю. Наконечний, доц. Г. Іванюк ознайомили здобувачів з метою, основними завданнями та встановленою формою звітності виробничої практики.

Організаційна нарада відбулася очно у 116 авдиторії. Виробнича практика забезпечує набуття студентами необхідних фахових компетентностей, затребуваних як упродовж підготовки кваліфікаційних робіт, так і подальшій професійній діяльності. Отож, побажаємо студентам плідної праці, вагомих результатів та успішного проходження даної практики.