Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН наукового відділення “Науки про Землю” Львівської обласної МАН

12.03.2024 | 13:32

9 березня 2024 р. на географічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка відбувався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН наукового відділення “Науки про Землю” Львівської обласної МАН.
Учасників заходу привітав Володимир Іванович Біланюк, декан географічного факультету, голова журі конкурсу. Володимир Іванович подякував науковим керівникам учнівських дослідницьких проєктів за підтримку юних науковців та побажав усім учасникам творчої та плідної праці.
Членами журі конкурсу були викладачі ЛНУ імені Івана Франка Юрій Володимирович Зінько, старший викладач кафедри туризму та Наталя Богданівна Блажко, доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи.
Привітав малих академіків Юрій Михайлович Андрейчук, доцент кафедри конструктивної географії і картографії ЛНУ імені Івана Франка, ознайомив учнів з освітньо-професійною програмою “Геоінформаційні технології захисту навколишнього середовища” та перевагами навчання на ній.
За результатами конкурсу (рукопис, постерний захист та наукова конференція ) члени журі визначили переможців, які будуть представляти Львівщину на Всеукраїнському конкурсі у місті Києві.
Вітаємо Гнатяк Оксану, ученицю 11 класу КЗ ЛОР “Львівський науковий ліцей №1 імені Б.-І.Антонича”, слухачку Львівської обласної МАН (секція гідрологія), Яворську Наталію, ученицю 10 класу Стебницького ліцею №7 Дрогобицької міської ради, слухачку Львівської обласної МАН (секція геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі), Кузьменко Марту, ученицю 9 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого, слухачку Львівської обласної МАН (секція метеорології та кліматології), Огірчака Олексія, учня 9 класу Стебницької гімназії №6 імені Героїв АТО Дрогобицької міської ради, слухача Львівської обласної МАН (секція геологія, гідрогеологія та геофізика) та Бик Адріану -Христину, ученицю 9 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва, слухачку КЗ “Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського” (секція географія).

Бажаємо учням гідно представити Львівщину на всеукраїнському рівні!
Дякуємо науковим керівникам Пилипович О.В., Круглову І.С., Тихановичу Є.Є., Приріз О.М., Дяківу В.О., Бик М.Б. , Котик Л.І., Шевчук Л.Г., Борсуку Ю.В., Васів О.М., Грабовській С.В. за науковий супровід та вагому підтримку майбутніх науковців.

Залучення учнів до науково – дослідницької діяльності створює унікальні можливості для обдарованих учнів, які перебувають в особливому середовищі наукового пошуку, розвивають свої уміння та навички, вчаться відстоювати власну думку і формувати власні наукові погляди на світ.

Авторка – методист відділення наук про Землю Львівської обласної МАН Любомира Шевчук.