03.07.2024 | 16:06

Завершилась навчально-технологічна практика студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму. Проходження практики здійснювалось у різних базах практики готельного та ресторанного господарства, згідно з договорами: Емілі Резорт: Центральний готель; Палац Ярослава»; «Вараш»; «Сопрано – інн»; ГРК «Зустріч»; «Леополіс»; ГРК «Makis»; «Галицький замок»; ГР «Статус»; Холдинг емоції «Фест»; «Вікторія»; «Львівська веганська кухня»; «Парк Розваг»LOFT7; ГРК «ДІАННА»; кав’ярня «Домініканес» ; City BUFFET тощо.

Керівники практики: доц. Філь М.І., доц. Кізима В.Л., ст. викл. Зінько Ю.В.; ас. Благодир С. Ф., ас. Бригілевич Г.М., ас. Ярмолович В.В.