Екскурсія в Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка

22.04.2024 | 15:15

17 квітня 2024 р. студенти 3 курсу ОР “Бакалавр” предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) у рамках навчальних предметів “Геокультура і геоосвіта України” (викладачі — проф. Іван Ровенчак, асист. Любов Котик) та “Інноваційні методи навчання географії в школі” (викладач — доц. Ярослав Івах) разом з завідувачем кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Іриною Гудзеляк відвідали Відділ рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім. Ф.П. Максименка (завідувач — к.і.н., доц. Микола Ільків-Свидницький; головний бібліограф — п. Юрій Лисий) Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Здобувачі освіти побачили оригінали друкованих праць видатних географів та мислителів: збірка праць Птоломея (Венеція, 1511); Мюнсер “Космографія” (Базель, 1544); збірка карт Меркатора (Антверпен, 1630); Елізе Реклю “Географія” (кінець ХІХ ст.); Володимир Кубійович “Атлас Українських і сумежних земель” (1937); Степан Рудницький “Фізична карта України” (1918) та ін.
Отримані знання розширили світоглядну та професійну компетентність здобувачів освіти, їх вони зможуть застосовувати при вивченні тем з географії культури, країно- та краєзнавства у середній школі.
Дякуємо п. Миколі Ільків-Свидницькому та п. Юрію Лисому за цікаву розповідь про стародруки і рідкісні книги Наукової бібліотеки Львівського університету!