Демо-соціальний і економіко-географічний розділи комплексної навчальної практики студентів 2 курсу ОПП “Економічна і соціальна географія” завершилися

27.06.2024 | 16:15

За час практики студенти набули навичок комплексних суспільно-географічних досліджень локальної території (м. Дубляни), економіко-географічного вивчення точкових (заклади сфери послуг, транспортно-логістичні об’єкти, об’єкти сільського господарства і промисловості), лінійних (головні транспортні артерії поселення) і ареальних (функціонально-територіальні зони) об’єктів; розвинули соціально-комунікативні навички та набули фахових компетентностей.

Під час презентації звіту практики, де були присутні гарант ОПП – проф. Іван Ровенчак, завідувач кафедри – доц. Ірина Гудзеляк, керівник практики – асист. Любов Котик, студенти презентували результати власних досліджень з-поміж яких варто виокремити:

• суспільно-географічні профілі вул. Володимира Великого і вул. Тараса Шевченка,
  • функціонально- територіальне зонування м. Дубляни,
  • SWOT-аналіз господарства поселення,
  • комплексну ментальну карту соціального простору поселення,
  • результати соціологічних опитувань мешканців,
  • ґрунтовний аналіз господарства,
  • сфери послуг і демографічної ситуації м. Дублян та ін.

Дякуємо студентам за якісну працю під час практики, колегам – за допомогу у її проведенні! Бажаємо студентам застосувати отримані знання, уміння, набуті навички у науковій та професійній діяльності!