Захист переддипломної практики студентами II курсу 242 Туризм (магістри) ОПП “Міжнародний туризм” та “Туристична діяльність”

01.12.2023 | 11:13

30 листопада 2023 року на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся успішний захист переддипломної практики студентів II курсу 242 Туризм (магістри) ОПП “Міжнародний туризм” та “Туристична діяльність”.
Захист відбувся у присутності керівників практики проф. М. П. Мальської, проф. С. Л. Шульц, проф. З. П. Паньківа, доц. В. Р. Монастирського.

У процесі захисту практики майбутні випускники продемонстрували свої індивідуальні підходи щодо подальшого розвитку туристичного бізнесу в Україні на прикладі функціонування окремих туристичних підприємств. Робили прогнози тенденцій, аналізували сучасний стан галузі туризму, влучно вказували на пріоритетні проблеми галузі, які необхідно вирішувати в умовах викликів.
Керівники практики ділилися власним досвідом та підходами щодо оптимізації галузі.

В результаті, у площині захисту виникла цікава дискусія, що своєю чергою дала змогу студентам, як майбутнім професіоналам туристичної галузі, представити власні цікаві ідеї.