Студентка Загороднюк В. (241 «Готельно-ресторанна справа») посіла 2 місце у Міжнародному конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»

29.03.2024 | 10:14

27 березня 2024 року студентка 2 курсу Загороднюк В. спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» стала переможницею у конкурсі стартап-проєктів, де посіла 2-ге місце.
Перемогу студентка здобула під керівництвом доцента кафедри туризму, гаранта ОПП “Готельно-ресторанна справа” М. І. Філь.
Для участі в конкурсі та представлення стартапу Загороднюк В. спільно з керівником обрали напрям «Start-up. Hospitality».
На публічних захистах/доповідях учасників у фіналі конкурсу були присутні НПП кафедри туризму к. геогр. наук, асистент Жук Ю. І., ст. викладач Благодир С.Ф. та студенти.
Велика вдячність організаторам, конкурсній комісії (журі) конкурсу – Державному торговельно-економічному університету у м. Києві – за підтримку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи.

Щиро вітаємо Загороднюк В. та керівника доц. М. І. Філь зі здобутою перемогою у Міжнародному конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge» та бажаємо досягати іще вищих вершин!