Участь представників кафедри туризму у науковій міжнародній конференції «КУЛЬТУРА І ТРАДИЦІЯ КАМІНО ДЕ САНТЬЯГО (CAMINO DE SANTIAGO)»

23.04.2022 | 13:06

22 квітня 2022 р.  відбулась наукова міжнародна конференція «КУЛЬТУРА І ТРАДИЦІЯ КАМІНО ДЕ САНТЬЯГО (CAMINO DE SANTIAGO)» у Пшеворську (Польща).
Науковими організаторами виступили: Центр святого Якова на теологічному факультеті Університету Миколая Коперника в Торуні, Інститут географії Педагогічного університету у Кракові та Кафедра туризму Львівського національного університету імені Івана Франка.
Почесний патронат конференції здійснили: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі (26.07.2010 — 19.03.2014) проф. Маркіян Мальський, Депутат Європейського парламенту – Богдан Ржонца, Директор Інституту Сервантеса – Фернандо Мартінес-Вара де Рей де Ірезабаль, Підкарпатський воєвода – д-р Ева Леніарт, Маршалок Підкарпатського воєводства – Владислав Ортил, Архієпископ Перемишльської архідієцизії – Адам Шаль та інші.

Кафедра туризму десять років бере участь у міжнародних заходах присвячених розвитку історико-культурної Дороги святого Якова ВІА РЕГІА.
В 2015 році стараннями працівників кафедри туризму був промаркований український відтинок світової культурної дороги Львів – Шегині і таким чином ця діяльність дала можливість туристам з цілого світу розпочинати свої мандрівки зі Львова до Сантьяго де Компостела (Іспанія). Був створений інформаційний центр Львівської Дороги святого Якова ВІА РЕГІА на кафедрі туризму Географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка і відбулася Академічна акредитація в програмі «Кампус Стелла» Львівського національного університету імені Івана Франка. Так ми стали повноправними членами наукових інституцій, що несуть промоцію Дороги святого Якова ВІА РЕГІА в світі.

У конференції 22.04.2022 «КУЛЬТУРА І ТРАДИЦІЯ КАМІНА ДЕ САНТЬЯГО (CAMINO DE SANTIAGO)» взяли активну участь працівники кафедри туризму: проф. Марта Мальська, доц. Романів П.В., доц. Манько А.М., доц. Бордун О.Ю., ст. викл. Зінько Ю.В.