4 червня 2024 року розпочала роботу ЕК № 3 (спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм)

06.06.2024 | 17:00

У складі комісії ЕК: голова комісії– доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри туризму Марта Мальська, завідувачка кафедри Європейських та регіональних студій професор Наталія Антонюк, завідувачка кафедри геоморфології та палеографії професор Лідія Дубіс, доцент кафедри туризму Марія Філь та Наталія Паньків, доцент кафедри Європейських та регіональних студій Оксана Краєвська.
Варто відзначити високий рівень знань студентів денної та заочної форми навчання, які під час іспиту продемонстрували високий рівень знань, отриманих під час навчання на бакалавраті. Зокрема студенти, які працюють,  ділились успішним кейсами власного досвіду роботи у сфері гостинності.
Дуже цінно для розвитку гостинності у науковому контексті є те, що сучасні знання та методи її викладання фахівцями базуються на міжнародному досвіді та вдало ілюструють реалії сьогодення. Важливо, що під час складання іспиту студенти декларували власне бачення сфери гостинності та пропонували напрямки її вдосконалення.