Завершилась практика студентів 1 курсу кафедри туризму спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

02.07.2024 | 11:01

Завершилась практика студентів 1 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа Львівського національного університету імені Івана Франка. Студенти груп ГРГ 11с, ГРГ 12с та ГРГ 13с спільно зі своїми керівниками доцентами кафедри туризму Юрієм Жуком, Орестою Бордун, Ольгою Біланюк, Анною Красько, асистентом Галиною Бригілевич, професором, завідувачем кафедри Європейських та регіональних студій Наталією Антонюк відвідали та проаналізували діяльність ресторанних закладів міста Львова: міське кафе Shalom (вул. Братів Рогатинців 32), що вирізняється унікальною ізраїльською кухнею, цікавим баром та великим сніданковим меню; ресторацію шляхетної кухні “Fellner and Helmer” (вул. Листопадового Чину, 6); та динамічний молодіжний заклад “Black Honey” (вул. Чорновола 41), який на умовах франшизи відкрив випускник кафедри туризму Андрій Клименко. Студенти мали змогу в онлайн режимі безпосередньо поспілкуватися з власником та послухати цінні практичні поради щодо перших кроків до становлення власної справи.
Практика відбулася на високому рівні. Викладачі кафедри туризму наголосили, що знання з ресторанної справи, отримані під час навчання можуть трансформуватися у важливий досвід під час роботи у ресторанних закладах, а високий рівень підготовки є запорукою конкурентоспроможності працівників на ринку праці ресторанного бізнесу.