Здобувачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій стали учасниками проєкту «Молофактури» з реалізації власних стартапів

02.07.2024 | 18:58

Здобувачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій ОПП «Готельно-ресторанна справа» магістерського рівня Швець Роксоляна, Марецька Вероніка та ОПП «Харчові технології» бакалаврського рівня – Процовський Олександр, Кошів Теодора, Пригода Олеся пройшли у другий етап проєкту «Молофактури» зі стартапом крафтового виробництва пастилових чипсів. Пастилові чипси – це хрусткий вітамінний продукт для здорового харчування дітей та любителів корисних снеків.
Проєкт «Молофактури» спрямований на спонукання студентів університетів, закладів професійної технічної освіти та коледжів запустити власну справу на базі навчального закладу. В межах програми студенти проходять навчання під наглядом Центру підтримки підприємництва, менторської підтримки та триденного ідеатону.
Впродовж трьох тижнів відбулись заняття, де здобувачі засвоїли матеріал з тем:
– Ознайомлення із проєктом. Візія, місія цілі та цінності – тренерка Анна Чуба – керівниця проєктів центру підтримки підприємництва, консультант з розвитку бізнесу, бізнес-тренер, коуч з оптимізації процесів та розвитку підприємництва, маркетологиня; Роман Міневич – керівник ГС «Західноукраїнський кластер соціальних підприємств», експерт з розвитку соціального підприємництва, експерт з побудови управлінських компаній, консультант по оптимізації операційних процесів, факсилітатор воркшопів та стратегічних сесій;
– Впровадження мануфактур – реєстрація та оподаткування. Ведення обліку. Узгодження діяльності Львівської молодіжної мануфактури – тренерка Ольга Карєва – фінансова менеджерка БО «Фонд Горіховий дім», підприємиця, тренерка курсів із започаткування та розвитку власної справи;
– Створення команди молодіжної мануфактури – тренерка Наталія Рудкевич – начальник управління підбору та навчання персоналу Офісу з управління персоналом Львівської міської ради, бізнес тренер, ігропрактик, психолог, кандидат в консультанти в методі позитивної психотерапії.
Проєкт «Молофактури» втілюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується в рамках IREX. До проєкту також долучений МолоДвіжЦентр в межах реалізації титулу «Львів – молодіжна столиця Європи’25».