На кафедрі географії України відбулася зустріч із заступником міського голови м. Червонограда

30.11.2023 | 18:45

29 листопада 2023 р. кафедру географії України відвідав заступник міського голови м. Червонограда Тарас Тирко. Нагода побувати на кафедрі з’явилася у зв’язку з участю доцентки кафедри Галини Лабінської у роботі спеціальної комісії з перейменування міста. Завідувач кафедри географії України професор Роман Лозинський розповів гостеві про освітню програму бакалаврату “Урбаністка, просторове планування і регіональний розвиток”, яку розвиває кафедра, зокрема, компетентності, які формуються у студентів. У дружній бесіді йшла мова про можливості співпраці між географічним факультетом ЛНУ імені Івана Франка й самоврядними органами Червоноградської міської громади, зокрема, у сфері молодіжної політики, напрямку, який курує гість кафедри. Розмова продовжилася у кабінеті декана географічного факультету Володимира Біланюка, який розповів про сьогодення і перспективи структурного підрозділу, який він очолює. За результатами зустрічі досягнуто попередніх домовленостей про налагодження співпраці, зокрема, на шляху до конкретизації її напрямків та укладання відповідної угоди.