Лабораторні заняття студентів 1-го курсу географічного факультету з навчальних дисциплін „Ґрунтознавство” та „Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства”

03.03.2023 | 11:31

Цікаво і водночас методично регламентовано відбуваються лабораторні заняття студентів 1-го курсу географічного факультету з таких навчальних дисциплін як „Ґрунтознавство” та „Географія ґрунтів з основами ґрунтознавства” у навчально-науковій лабораторії «Аналізів ґрунтів і природних вод».

Здобувачі різних спеціальностей, зокрема 103 Науки про Землю, 106 Географія, 014 Середня освіта та 101 Екологія під керівництвом досвідчених викладачів професорів Ігоря Папіша і Тараса Ямелинця, доцентів Галини Іванюк і Юрія Наконечного набувають фахових компетентностей щодо підготовки зразків ґрунту для подальших лабораторно-аналітичних досліджень та визначення щільності твердої фази ґрунту пікнометричним методом.