Захист магістерських робіт студентів ОПП 242 «Туризм» екзаменаційною комісією ЕК№3

22.12.2023 | 14:10

Закінчила роботу екзаменаційна комісія ЕК№3 із захисту магістерських робіт студентів освітньої-професійної програми «Туристична діяльність» спеціальності 242 «Туризм», спеціалізацій «Міжнародний туризм» та «Туристична діяльність» у складі проф. Шульц С.Л., проф. Антонюк Н.В., проф. Дубіс Л.Ф., доц. Краєвської О.А. Голова комісії – проф. Мальська М.П., секретарі – Шевчук О.В., Ардан Х.В. Робота комісії проводилася у змішаному форматі.

Захисти магістерських робіт відбулися 15, 16, 18, 19 та 20 грудня, комісією заслухано та належно оцінено 21 роботу спеціалізації «Туристична діяльність» та 23 роботи спеціалізації «Міжнародний туризм». Загалом захищено 44 роботи теоретично-прикладного, прикладного та апробованого характеру.

Дякуємо рецензентам за роботу та підтримку!

Вітаємо наших випускників, а нині – вже фахівців туристичної індустрії з успішним захистом та зичимо подальших успіхів і професійного зростання у обраній справі!