Вийшов друком підручник “Іміджелогія та PR в туризмі” авторства д.е.н., проф. Марти Мальської та к.г.н., доц. Наталії Паньків

21.05.2023 | 16:58

Колектив кафедри туризму вітає завідувача кафедри туризму, доктора економічних наук, професора Марту Мальську та доцента кафедри туризму Наталію Паньків з виходом підручника “Іміджелогія та PR в туризмі”.
У підручнику розглядаються зміст та сутність PR у контексті туристичної діяльності, здійснено аналіз основних структурних складових, критеріїв та принципів їхнього виділення та практичного застосування у практичній діяльності.
Основою підручника стала навчальна програма “Іміджелогія та PR в туризмі”.
Запропоновано тематику практичних та семінарських занять, питання для самостійного опрацювання студентами.
Підручник розрахований на студентів, аспірантів, викладачів природничих спеціальностей, які цікавляться та вивчають туризм, рекреацію та гостинність.

Мальська Марта, Паньків Наталія. Іміджеологія і PR у туризмі : підручник/ Марта Мальська, Наталія Паньків. – Київ : Видавництво «Каравела», 2023. – 246 с.