Вихід навчального посібника «Міжнародний курортний спа-менеджмент», присвячений ювілею кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка

23.02.2022 | 12:41

Кафедра туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з 2018 року забезпечує викладання дисципліни «Міжнародний курортний та спа-менеджмент» для здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної та заочної форми навчання.
Курс складався з циклу лекцій із розробленим презентаційним матеріалом, блоку практичних робіт, завдань для контрольних робіт, проміжних тестів, а також блоку тестових завдань для заліків та іспитів; розроблено методичні рекомендації до дисципліни. З 2018 по 2021 рр. курс читала доцент Ю.О. Масюк, із 2021 року його викладають проф. М.П. Мальська та асистент Л.А. Малюга. Викладачі беруть участь у міжнародних конференціях, тренінгах, де знайомляться з сучасними тенденціями розвитку рекреаційної сфери й інноваційними способами організації роботи в оздоровчих закладах, методиками та процедурами оздоровлення.
Протягом 2021 року у співавторів дисципліни «Міжнародний курортний та спа-менеджмент» виникла ідея написання навчального посібника на основі вже апробованого матеріалу. Практична частина підготовленого колективного видання проаналізована та сформована на основі консультаційного й особистого досвіду завідувача кафедри туризму проф. Мальської М.П., важливість якого важко переоцінити. Підготовку та вихід навчального посібника присвячено майбутньому 20-тиріччю кафедри туризму.
Кафедра туризму створена на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка у 2003 році на підставі ухвали Вченої ради університету від 29 січня 2003 р. (протокол № 21/3), затвердженої наказом ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 194 від 4 лютого 2003 року. Кафедра туризму готує фахівців зі спеціальностей 242 «Туризм» (бакалавр), 241 «Готельно-ресторанна справа» (бакалавр), 242 «Туризм» (магістр): ОПП «Туристична діяльність», ОПП «Міжнародний туризм». Кафедра туризму також організовує різноманітні навчальні та виробничі практики, які дають змогу студентам відвідати різні регіони України та Європи, спробувати свої сили завдяки стажуванням у закладах туристичної сфери та закладах індустрії гостинності (зокрема й у готелях із напрямком SPA&Wellness).
Власне, завдяки практичному досвіду студентів у співпраці з викладачами кафедри під патронатом завідувачки проф. Мальської М.П. став можливим вихід навчального посібника «Міжнародний курортний спа-менеджмент», присвячений ювілею кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка та усім її працівникам, завдяки яким структурний підрозділ-ювіляр географічного факультету сьогодні є потужним науковим, навчально-методичним центром.