Участь викладачів кафедри туризму в онлайн курсі підвищення кваліфікації “Цифрові інструменти Google для освіти”

15.08.2022 | 13:43

Викладачки кафедри туризму к.е.н, доц. Мандюка Н.Л.к.е.н., доц. Мункачій І.З., к.г.н., доц. Паньків Н.М., асист. Гаталяк О.М., асист. Бригілевич Г.М. у період з 25 липня по 7 серпня 2022 року прийняли участь в онлайн курсі підвищення кваліфікації «Цифрові інструменти Google для освіти» (базовий рівень).
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організувало навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.
Протягом року для закладів освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, отримають спеціальний статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education” / Google for Education Participating School.
За результатами успішного навчання викладачі кафедри туризму отримали сертифікати підвищення кваліфікації.
Все буде Україна!
Слава Україні!