Студенти бакалаврату спеціальності 106 “Географія” успішно склали державний екзамен

22.06.2023 | 10:57

21 червня 2023 року завершилися державні екзамени студентів спеціальності 106 “Географія”.

Екзаменаційну комісію очолив завідувач кафедри геоекології і фізичної географії д.г.н., доцент Круглов І. С., члени комісії – д.г.н., доцент Дубіс Л. Ф., д.г.н., професор Лозинський Р. М., д.г.н., доцент Гудзеляк І. І., д.г.н., доцент Рожко І. М.

Студенти продемонстрували комплексне знання предмета, вміння оперувати багажем знань та успішно склали державний екзамен.

Випускникам бакалаврату присвоєно кваліфікації:

1. Бакалавр географії. Фахівець з фізичної географії і геоекології.
  2. Бакалавр географії. Фахівець з геоморфології і палеогеографії.
  3. Бакалавр географії. Фахівець з охорони природи і збалансованого природокористування.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо високих результатів та досягнень у подальшому житті!

Слава Україні! Героям слава!