Географічний факультет ЛНУ імені Франка і Семенівський ліцей Пустомитівської міської ради уклали Договір про співпрацю

22.02.2024 | 13:50

21 лютого 2024 року викладачі кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія доценти І. Гудзеляк, О. Мамчур, асистент Ю. Борсук та студент І. Зизень провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10 класу Семенівського ліцею Пустомитівської громади.
У ході зустрічі було підписано договір про співпрацю між Географічним факультетом ЛНУ імені І. Франка й Семенівським ліцеєм.

Доцент Ольга Мамчур описала освітні програми географічного факультету.
У контексті суспільно-географічної проблематики доц. І. Гудзеляк розповіла про населення України й демографічну ситуацію в умовах війни, ознайомила присутніх з науковими здобутками кафедри та можливостями працевлаштування випускників географічного факультету.
Студент 4 курсу І. Зизень висвітлив особливості студентського життя, роботу студентського самоврядування і переваги в навчанні на географічному факультеті.