Кафедра туризму – співорганізатор II міжвузівської студентської науково-практичної конференції “Розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузі в Західному регіоні України”

06.06.2024 | 17:25

5 червня 2024 року відбулась II міжвузівська студентська науково-практична конференція “Розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузі в Західному регіоні України”, яка проходила на базі Відокремленого структурного підрозділу “Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу Національного університету харчових технологій” та була організована спільно з кафедрою туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!!!

Модерував конференцію кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Андрій Манько.

З вітальним словом виступили: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка, Марта Мальська, яка наголосила на актуальності розвитку сфер туризму, рекреації та гостинності в умовах воєнного стану і адаптації до сучасних викликів з метою збереження конкурентоспроможності туристичного ринку; кандидат технічних наук, доцент, директор ВСП “Львівський фаховий коледж харчових технологій і бізнесу Національного університету харчових технологій” Борис Микичак, кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму, заступник декана географічного факультету Любомир Безручко; кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму ЛНУ ім. І. Франка Наталія Паньків, доктор філософії, старший викладач Львівського університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького Володимир Ярошович.