Науковцям географічного факультету вручили обласні премії

13.11.2021 | 21:17

12 листопада 2021 року провідним науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки.

Відомим ученим, знаним фахівцям, а також молодим дослідникам Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада присуджують традиційну щорічну премію за наукові досягнення та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших наукових досліджень.

Цьогоріч лауреатами премії стали науковці географічного факультету Львівського Університету:

1. Тарас Ямелинець – д. геогр. н., доцент кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів;
  2. Андрій Богуцький – к. г.-м. н., проф. кафедри геоморфології і палеогеографії;
  3. Олена Томенюк – к. геогр. н., доцентка кафедри геоморфології і палеогеографії.

Щиро вітаємо лауреатів та бажаємо подальших наукових звершень!

За матеріалами Пресцентру ЛНУ імені Івана Франка