Опитування студентів та студенток першого курсу, що обрали для навчання ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”

01.11.2021 | 12:07

У жовтні 2021 р. лабораторія методики навчання географії та економіки в загальноосвітній школі провела анонімне опитування студентів та студенток першого курсу, що обрали для навчання ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”.

Метою опитування було встановити, що саме спонукало студентів обрати ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, їхні очікування щодо програми, побоювання, перші позитивні й негативні враження від навчання тощо.

Результати опитування у pdf форматі

Кафедра географії України дякує студентам і студенткам першого курсу ОПП «Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток» за активність під час опитування, за щирі, відверті відповіді, які допоможуть поліпшити освітню програму.