Обласний турнір “Юних географів”

01.12.2023 | 10:45

25 листопада 2023 р. на географічному факультеті відбувся турнір “Юних географів” організатор якого КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.
У турнірі взяли участь п’ять команд, які були сформовані як здобувачами освіти одного закладу ― команди: “ЗСУ – наші котики” (ліцей №52 Львівської міської ради), “Еверест” (Дрогобицький ліцей) так і збірні команди — “Полярники” (Давидівська територіальна громада), “Відсіч” (Стрийське наукове товариство учнів), “Полюс” (Зимноводівська територіальна громада).
Декан географічного факультету — доц. Володимир Біланюк привітав учасників турніру; п. Любомира Шевчук — методист відділення Наук про Землю КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді” проінформувала команди про правила турніру та регламент боїв, наголосила на особливостях та відмінностях ролей учасників боїв — Доповідач, Опонент, Рецензент.
Журі турніру: доц. Галина Лабінська (голова журі), доц. Наталя Блажко, доц. Євген Тиханович, доц. Павло Шубер, ст. викл. Юрій Зінько, асист. Любов Котик.
За результатом відбіркових боїв до фіналу ввійшли команди: “Полюс”, “Еверест”, “Відсіч”; перемогу здобула команда “Полюс”.
Дякуємо учасникам турніру за цікаве інтелектуальне дійство, творчо-наукову географічну атмосферу!
Бажаємо подальшого натхнення у географічних пізнаннях світу та дослідженнях!