Lifelong Learning: викладачі географічного факультету Галина Кушнірук і Любов Котик – учасниці міжнародної навчальної програми «Intercultural Communication in Higher Education, Industry and Science»

15.12.2023 | 11:30

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галина Кушнірук, доцентка кафедри туризму Ольга Біланюк, асистентка кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Любов Котик з 21 до 30 листопада 2023 року взяли участь у міжнародній навчальній програмі «Intercultural Communication in Higher Education, Industry and Science», яка складалась з циклу воркшопів англійською мовою.

Програму організовано у рамках співпраці Альянсу європейських університетів EU4DUAL з Львівським національним університетом імені Івана Франка за підтримки Кошалінського політехнічного університету та Польської служби академічних обмінів.
У результаті успішного завершення міжнародної навчальної програми викладачі отримали сертифікати.
Висловлюємо вдячність професійним спікерам: професору Krzysztof Wasilewski (Politechnika Koszalińska) та доцентці кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, завідувачці Центру англомовної академічної комунікації Ірині Одрехівській (Львівський національний університет імені Івана Франка).