Оновлення магістерської освітньої програми «Геоекологічний менеджмент» зі спеціальності «103 Науки про Землю – зустріч членів робочої групи зі стейкголдером 15.03.2023

15.03.2023 | 17:18

У зустрічі взяли участь члени робочої групи ОПП «Геоекологічний менеджмент» доц. д. геогр. н. Іван Круглов (гарант програми, зав. кафедри геоекології і фізичної географії) і доц. д. геогр. н. Лідія Дубіс (зав. кафедри геоморфології і палеогеографії) та стейкголдер Катерина Кінаш (старший спеціаліст управління екології і природних ресурсів Львівськоїміської ради).

Крім того, на зустрічі були присутні доц. к. геогр. н. Галина Байрак (доцент кафедри геоморфології і палеогеографії) та Руслан Дідула (головний гідрогеолог ПрАТ «Геотехнічний інститут»).
Обговорення стосувалося впровадження двох дисциплін спеціалізації – «Менеджмент лісового ландшафту» та «Менеджмент урбанізованого ландшафту». Ці дисципліни відображають теперішню науково-прикладну орієнтацію кафедри геоекології і фізичної географії, яка забезпечує спеціалізацію.
При викладанні цих дисциплін буде використаний досвід реалізації проєктів «Моделювання стратегій менеджменту лісових ландшафтів Карпат за сценаріями зміни клімату» (2020–2022, керівник І. Круглов, фінансування МОН України) та «Міська блакитна і зелена інфраструктура на Сході та Заході Європи» (2021–2022, керівник М. Елбакідзе, грант Swedish Institute).

Усі учасники обговорення позитивно сприйняли і підтримали таке оновлення ОПП «Геоекологічний менеджмент».