Гастрономічна подорож країнами світу (відео)

15.11.2023 | 12:07

За ініціативи доц. Філь М.І., 14  листопада 2023 року, в лабораторії «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму, відбулось практично-наочне впізнання, занурення в атмосферу різних кухонь світу, разом зі ст. викл. Благодир С. Ф. та студентами 2 курсу спеціальності ГРС.

Студентами було обрано, такі кухні світу, як: Франція, США, Японія, Грузія. Кожній команді вдалось відтворити дану країну, та занурити усіх присутніх в атмосферу «гастрономічної подорожі країн світу» демонструючи їх дизайн, інтер’єр, посуд, їжу тощо. Команди захоплюючи розказували про культуру та традиції вибраних країн світу.

Студенти здобули не лише позитивний настрій, але й вміння працювати у команді, проявляти лідерські здібності, втілювати ідеї, а також здобули навички Soft skills тощо.