2 серпня 2024 року викладачі кафедр ґрунтознавства і географії ґрунтів та геоморфології та палеогеографії взяли участь у виїзному міждисциплінарному науково-практичному семінарі, організованому агропромисловою компанією «Контінентал Фармерз Груп»

05.08.2024 | 13:13

2 серпня 2024 року викладачі кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, професор Ігор Папіш і доцентка Галина Іванюк, а також доцент кафедри геоморфології та палеогеографії Львівського національного університету імені Івана Франка, Роман Гнатюк, взяли участь у виїзному міждисциплінарному науково-практичному семінарі, організованому агропромисловою компанією «Контінентал Фармерз Груп». Учасниками семінару були також викладачі кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування та працівники компанії «Контінентал Фармерз Груп».

У межах Малого Полісся, поблизу населених пунктів Радехів, Батятичі, Велике Колодно закладено три розрізи на різних ґрунтах (рендзина типова короткопрофільна важкосуглинкова на елювії крейдяного мергелю, дерновий глейовий середньосуглинковий ґрунт на багаточленних відкладах, сірий лісовий слабореградований легкосуглинковий ґрунт на карбонатних лесоподібних суглинках) для вивчення їхньої морфологічної будови з метою визначення потенційних можливостей використання цих ґрунтів і впровадження заходів для збереження і підвищення їхньої родючості.